Силиконски Капаци За Xiaomi MI TV Bo Wifi Паметен Далечински Управувач Случај Шок W6Y5

Силиконски Капаци За Xiaomi MI TV Bo Wifi Паметен Далечински Управувач Случај Шок W6Y5

DEN 143.84

Достапност

Производ : За Xiaomi Кутија (Меѓународна Верзија) Далечински Управувач Заштитно Куќиште Боја : темно зелена/сафир сина/жолта/сон виолетова/мача/црвен материјал : pu Size : 14*4*1.5 cm Note : само заштитниот капак не е далечинскиот управувач, вклучувајќи : заштитен капак на далечинскиот управувач*1 Применлив Модел : За Xiaomi Кутија (Меѓународна Верзија) Далечински. За Апликација : Специјално дизајниран За Xiaomi Кутија (Меѓународна Верзија) Далечински. Ве молиме имајте предвид дека ќе се споредите со моделот на далечинскиот управувач пред да го купите. Сеопфатна Заштита : Висококвалитетниот силикон е безопасен за домашните миленици, децата и семејствата. Ги спречува децата да го отворат грбот и обезбедува максимална заштита, отпорна на удари и перат. Прилагодено Сечење : Прецизно целосно отворање, можете целосно да ги користите сите порти, копчиња и функции. Дизајнот со текстура лесен за корисниците може да го заштити вашиот далечински управувач од лизгање, брзо расфрлање на топлината и нема да остави отпечатоци од прсти. Лесно Се Наоѓа : Кога мешате повеќе далечински управувачи заедно, можете брзо да ги идентификувате, што заштедува многу време. Не грижете се за губење на далечинскиот управувач.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат