Ајомет Машки Обичен Фитнес Апсорпција На Пот Брзо Сушење Еластични Спортски Долги Панталони

Ајомет Машки Обичен Фитнес Апсорпција На Пот Брзо Сушење Еластични Спортски Долги Панталони

DEN 1.33

Достапност

Пол : Табела За Мензиза : . Големина : С Сад/ЕУ Големина : С Половината : 68-78см/26,8-30,7" : 88см/34,6" Должина На Панталоните : 87см/34,3"Големина : М Сад/ГОЛЕМИНА НА ЕУ : С Половината : 70-80см/27,6-31,5" : 90см/35,4" Должина На Панталоните : 90см/35,4"Големина : Л Големина НА САД/ЕУ : М половината : 72-82см/28,3-32,3" : 92см/36,2" должина на панталоните : 92см/36,2"големина : xl сад/големина на еу : М ПОЛОВИНАТА : 74-84см/29,1-33,1" : 94см/37,0" должина на панталоните : 93см/36,6"големина : ххл Сад/еу Големина : Л ПОЛОВИНАТА : 76-86см/29,9-33,9" : 97см/38,2" должина на панталоните : 94см/37,0"Големина : Хххл големина на сад/еу : xl половината : 78-88СМ/30,7-34,6" : 100см/39,4" должина на панталоните : 96см/37,8" машките панталони за вежбање се направени со лесен Фитил За ВЛАГА И НЕЖНА НАЈЛОНСКА Ткаенина За ИСТЕГНУВАЊЕ, обезбедува поголема удобност и движење за целодневно носење. Разновиден дизајн на права нога, доволно удобен за вежбање, доволно модерен за секојдневен. Безбедниот џеб со задниот размавта без патент и големите странични џебови со патент се доволно длабоки за вашиот телефон од 6"7, картички, паричник. Еластичниот струк и со скриена врвка за влечење ви овозможуваат да ги прилагодите панталоните за да одговараат на вашите потреби. Машки атлетски панталони ајомет совршени за трчање, вежбање, атлетика, теретана, патека, тренинг, активен, пешачење и секојдневен дом за носење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат