Воодушевување Накит Силвертон Кинески Извади Бо Со Кристално Сребрено Сценарио Почетен Диск - & - Шарм Ѓердан, 20 +3

Воодушевување Накит Силвертон Кинески Извади Бо Со Кристално Сребрено Сценарио Почетен Диск - & - Шарм Ѓердан, 20 +3

DEN 256.00

Достапност

Силвертон Кинески Извади Кутија Со Кристално Сребрено Сценарио Почетен Диск - & - Шарм Ѓердан, 20 " +3". Големината на шармот е прибл. 0,44 х 0,39 х 0,24 инчи (Hx Wx D) не вклучувајќи јамка. Ѓердан доаѓа со Затворач За Канџи Од Јастог и синџир за продолжување од 3 инчи. Синџирот На Ѓердан Со Јаже Со Испреплетување од 2мм е прилагодлив од 20-23 инчи во должина. Силвертон Скрипта Писмо Диск Приврзок е 3/4 " во дијаметар. Има мазна сјајна површина. Женското писмо ѓердан е прекрасен персонализиран подарок за името. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Ѓердан доаѓа со Затворач За Канџи Од Јастог и синџир за продолжување од 3 инчи. Синџирот На Ѓердан Со Јаже Со Испреплетување од 2мм е прилагодлив од 20-23 инчи во должина. Приврзокот за Диск Со Скрипта со сребрена буква е со дијаметар од 3/4". Има мазна сјајна површина. Женското писмо ѓердан е прекрасен персонализиран подарок за името. Воодушеви накит дизајни накит за возрасни жени и тинејџери. Секој ѓердан е направен по нарачка.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 3.33

Покажете ги стилските обувки во странични разделени чизми на глуждот од Brinley Co Овие чизми имаат faux suede uppe