Финска Олимписки-Џудо-Знаме-Силуета Женски Долги Ракави Сива Маица

Финска Олимписки-Џудо-Знаме-Силуета Женски Долги Ракави Сива Маица

DEN 399.84

Достапност

Финска Олимписко - Џудо-Знаме-Силуета Женска Маица Со Долги Ракавидвоен зашиен и ребрест врат е супер удобен и издржлив. Етикета без ознаки за дополнително непречено Чувствувајте Дека Луѓето можеби нема да можат да ви го прочитаат умот, но можат да ја прочитаат Вашата Маица! Изразете го вашето внатрешно јас и импресионирајте ги вашите пријатели со овој одличен нов дизајн На Холивудски Конец. Изградени со висококвалитетна, без ознаки, 100% прстен, мека, лесна и дише памучна ткаенина од дрес, имаме дури и двојно зашиени и плетени ребра околу лентата за вратот за дополнителна удобност и издржливост. Графичката предна страна е двојно притисната, обезбедувајќи долготрајна прекрасност што може да се носи со години без избледување или лупење. Одете напред и изразете се со овој прекрасен дизајн на Холивудски Конец денес!.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глонме Женска Маица V Вратот Летни Врвови Маица Со Кратки Ракави Плажа Основни Маици За Дишење Американско Знаме Печатење Пуловер
  • Новак

Глонме Женска Маица V Вратот Летни Врвови Маица Со Кратки Ракави Плажа Основни Маици За Дишење Американско Знаме Печатење Пуловер

DEN 331.04

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Патриотски Блузи, Женска Секојдневна Маиц�