Кносфе Униформа Со Кратки Ракави Бел Пилинг Врвни Жени Цветни Врвови За Чистење V Вратот Старечки Пилинг Врвови Жени Растегливи Со Џебови Разнобојни 4XL

Кносфе Униформа Со Кратки Ракави Бел Пилинг Врвни Жени Цветни Врвови За Чистење V Вратот Старечки Пилинг Врвови Жени Растегливи

DEN 240.00

Достапност

Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 20см/7,87" Должина : 68см/26,77"Големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 21см/8,27" Должина : 70см/27,56"Големина : Л Биста : 116см/45,67" рамо : 48см/18,90" ракав : 22см/8,66" должина : 72см/28,35"големина : xl биста : 124см/48,82" рамо : 50см/19,69" ракав : 23см/9,06" должина : 74см/29,13"големина : ххл Биста : 132см/51.97" рамо : 52cm/20.47" ракав : 24cm/9.45" должина : 76cm/29.92"големина : xxxl биста : 140cm/55.12" рамо : 54cm/21.26" ракав : 25cm/9.84" должина : 78cm/30.71"големина : xxxxl Биста : 148cm/58.27" рамо : 56cm/22.05" ракав : 27cm/10.63" должина : 80cm/31.50"големина : xxxxxl биста : 156cm/61.42" рамо : 58cm/22.83" ракав : 29cm/11.42" должина : 82cm/32.28"сезона : Летниот Пакет Вклучува, 1 парче Женски Врвови3. Изработен е од материјал, мек до доволно издржлив и нема штета на вашата кожа.Карактеристики.Должина : Нормално2. Погоден за секојдневна, дневна забава или фотографија сигурен сум дека ќе ви се допадне.Повод : Дневен Пол : женски4. Пред да го купите, проверете ги деталите за големината на сликата. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, благодарам!Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.Информации За Производот.1. Модерен дизајн ве прави попривлечни5. Ве молиме запомнете : Ако сакате да бидете пообични, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам и имајте убав ден! Блузи За Жени Обични Летни Униформни Врвови За Чистење За Жени Доилки Маици Женски Црн Пилинг Врвна Работна Облека Женски Врвови За Чистење Дами Блузи И Врвови Долги. Летни Врвови За Жени 2023 Секси Секојдневна Работна Облека Женски Црн Пилинг Врвни Униформни Женски Маици Женски Врвови За Чистење Плус Големина Нега Розова Пилинг Врвни Женски Дами Блузи и Блузи за Работа. Слатки Женски Врвови За Летна Работна Облека Блузи За Чистење За Жени Маици За Нега За Жени Дозвола Црн Пилинг Врвни Униформни Врвови за Чистење За Жени Плус Големина Обични Блузи за Жени Дозвола. Секси Жени Врвови Летни Униформни Врвови За Чистење За Жени Дозвола Плус Големина Работна Облека Маици За Жени Лабави Фит Женски Врвови За Чистење Плус Големина Старечки Блузи За Жени Ситни Женски Фустани Блузи За Вечери. Летни Врвови За Жени 2023 Секси Секојдневен Униформен Пилинг Врвни Жени Доилки Маици За Маици Блузи За Чистење За Жени Печатење Работна Облека Врвови За Чистење Жени Растегливи Жени Секси Блузи и Блузи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат