Памук Сатен Чаршав, 70 120 - Кит Мал Бохо Американски Нарвал Океански Китови Акварел Инспириран Грбави Девојки Соба Модерен Печатење Сопствени Постелнина Од Лажица

Памук Сатен Чаршав, 70 120 - Кит Мал Бохо Американски Нарвал Океански Китови Акварел Инспириран Грбави Девојки Соба Модерен

DEN 2.00

Достапност

Чаршав Китови Бебе Океан Наутички Кит Племенски Модерен Расадник Памук Сатен Луксузни Памучни сатенски чаршафи од Лажица подигнете ја вашата правоаголна (или квадратна!) трпезариска маса со единствена шема и боја. Овој чаршав има двојно преклопен 1/2" полите, митрирани агли и конец за координирање на бојата. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. 100% Памучен Чаршав. Машина за перење. Преклопен раб, конец за шиење избран најдобро да одговара на дизајнот. Направено По Нарачка во САД.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Крпа за Тркалезна Маса, Отпорна На Масло Отпорна На Истурање И Водоотпорна Полиестерска Покривка За Поплин, Кружна Покривка
  • Новак

Крпа за Тркалезна Маса, Отпорна На Масло Отпорна На Истурање И Водоотпорна Полиестерска Покривка За Поплин, Кружна Покривка

DEN 0.67

Детали : Облик : Тркалезен Оддел : Унисекс Стил : Класичен Материјал : 100% Полиестерска Тема : Роденден И Пр�

Привлечна Крпа За Маса Отпорна На Абење Пластична Декоративна Ноќта На Вештерките Исклучителна Покривка За Маса За Кујнски Стил
  • Новак

Привлечна Крпа За Маса Отпорна На Абење Пластична Декоративна Ноќта На Вештерките Исклучителна Покривка За Маса За Кујнски Стил

DEN 350.24

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава КАУ од Пазарот На Џојбај.Опис : дизајнот на моде�

Бобасндм Крпа За Трпезариска Маса Декоративна Крпа За Трпезариска Маса Отпорна На Прашина Божиќна Декорација Отпорна На Прашина
  • Новак

Бобасндм Крпа За Трпезариска Маса Декоративна Крпа За Трпезариска Маса Отпорна На Прашина Божиќна Декорација Отпорна На Прашина

DEN 1.67

Опис : Дизајнирана Со деликатна Божиќна тема, оваа крпа за маса може да се користи Како Божиќна декораци�

Чаршав, Украсен Цветен Дезен и Гранични Традиционални Уметнички Дела Од Блискиот Исток, Правоаголна Покривка За Трпезарија Кујнски
  • Новак

Чаршав, Украсен Цветен Дезен и Гранични Традиционални Уметнички Дела Од Блискиот Исток, Правоаголна Покривка За Трпезарија Кујнски

DEN 191.84

●Применливи Сценарија●Овој Тркалезен Чаршав Е Погоден За Секој Внатрешен И Надворешен Пригода За Јад�