Летен Фустан Заштеда

Летен Фустан Заштеда

DEN 282.88

Достапност

Информации за производот : . Сезона : Aut/Пролет/Лето. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Долго. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Фустан. . Големина : И Ракав : 51см/20.08 "Биста : 94см/37.01 " Должина : 130см/51.18" . Големина : М Ракав : 52см/20.47" Биста : 98см/38.58 "Должина : 130см/51.18" . Големина : Л Ракав : 53см/20.87" Биста : 103см/40.55 "Должина : 131см/51.57" . Големина : XL Ракав : 54cm/21.26 "Биста : 108cm/42.52" Должина : 131cm/51.57" . Големина : XXL Ракав : 55cm/21.65" Биста : 113cm/44.49 "Должина : 132cm/51.97". Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење, ова секојдневно здолниште е многу меко, удобно, растегливо и лесно. Фустаните ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа. Фустанот во стилот на слободно време, темпераментот што ви овозможува е подобар, повеќе шоу млад, така што вашата добра фигура може да се покаже, да го испрати вашиот шарм, да се носи на работа или секојдневен живот, супер мек и стилски!. Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново Вие, можете да го дополните со изјава ѓердан или појас, да го носите со станови, сандали или пумпи, лесно да направите шик изглед. Ние сме посветени на создавање на најудобна и стилска облека за вас. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на вашите прашања што е можно поскоро. женски фустан; фустан; женски фустани; облечи жени; женски фустани; женски фустан; фустани за жени; женски фустани лето; женски фустани; женски фустани; летен фустан; летен фустан жени; летни фустани за жени 3535.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

〖к Ролиен〗Летни Фустани За Жени В-Вратот Шарени Летни Пролетни Фустани За Жени Симпатична Ладна Рамо Бохо Маица Фустани Без
  • Новак

〖к Ролиен〗Летни Фустани За Жени В-Вратот Шарени Летни Пролетни Фустани За Жени Симпатична Ладна Рамо Бохо Маица Фустани Без

DEN 0.67

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Летни фустани за жени жени од плажа фустани за одмор цветни печатени фустани со линиски фустани бохо фустани џебови тунични
  • Новак

Летни фустани за жени жени од плажа фустани за одмор цветни печатени фустани со линиски фустани бохо фустани џебови тунични

DEN 463.84

Обичен моден моден печати за кратки ракави со кратки ракави Vвратот на коленото, ве молиме проверете ја �

Гаекув Миди Фустан За Жени Екипаж Вратот Фустани За Сонце Без Ракави Фустани За Одмор До Колена Линија Фустани На Плажа Возбудливи
  • Новак

Гаекув Миди Фустан За Жени Екипаж Вратот Фустани За Сонце Без Ракави Фустани За Одмор До Колена Линија Фустани На Плажа Возбудливи

DEN 0.33

➽Gaecuw€Midi Фустан Жени】▶Ev Удобно И Стилски◀ Нашите миди фустани се изработени од висококвалитетни тка�

Хавајски Фустани За Жени Плус Големина Лето Секојдневен Цветен Краток Ракав Со Џебови V Печатење На Вратот Сонце Миди Фустани
  • Новак

Хавајски Фустани За Жени Плус Големина Лето Секојдневен Цветен Краток Ракав Со Џебови V Печатење На Вратот Сонце Миди Фустани

DEN 1.67

СЕЛОНЕ Хавајски Фустани За Жени Плус Големина Летен Лежерен Цветен Краток Ракав Со Џебови V Печатење На

Макси Фустани Се Вклопуваат И Одблесокот Фустан Фустан Печатење Фустан V-Вратот Лето Ками Забава Без Ракави Макси Женски Женски
  • Новак

Макси Фустани Се Вклопуваат И Одблесокот Фустан Фустан Печатење Фустан V-Вратот Лето Ками Забава Без Ракави Макси Женски Женски

DEN 2.33

Одговара : одговара на големината моден дизајн : фустанот без грб е и супер симпатичен, тркалезниот врат

Дами Летен Џеб Без Ракави Тркалезна Нишалка За Вратот Моден Цветен Фустан Плус Големина Долг Фустан Со Светки Свечени Фустани
  • Новак

Дами Летен Џеб Без Ракави Тркалезна Нишалка За Вратот Моден Цветен Фустан Плус Големина Долг Фустан Со Светки Свечени Фустани

DEN 0.67

Овој женски фустан без ракави е за секојдневно носење Направен со мек и удобен материјал, се одликува со