Момчиња Момчиња Со Патент Дуксери Јакна Контраст Боја Со Качулка Палто Со Долги Ракави Kids Зима Детска Облека Надворешна Облека

Момчиња Момчиња Со Патент Дуксери Јакна Контраст Боја Со Качулка Палто Со Долги Ракави Kids Зима Детска Облека Надворешна Облека

DEN 177.60

Достапност

Момчиња Момчиња Поштенски Дуксери Јакна Контраст Боја Качулка Долг Ракав Палто Kids Зима Детска Облека Надворешна Облека. Големина(см)tttttttt t. 80t Length : t32t Bust : t60tadvisted Висина : t85-90tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 90t Length : t35t Bust : t64tadvisted Висина : t90-97tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 100t Length : t38t Bust : t68tadvisted Висина : t97-105tadvisted Возраст : t2-3 Години. 110t Length : t41t Bust : t72tadvisted Висина : t105-112tadvisted Возраст : t3-4 Години. 120t Length : t44t Bust : t76tadvisted Висина : t112-120tadvisted Возраст : t4-5 Години. Големина (инч)tttttttt t. 80t Length : t12, 60 t Bust : t23, 62 tadvisted Висина : t33, 46-35, 43tadvisted Возраст : t12-18 Месеци. 90t Length : t13. 78 t Bust : t25. 20 tadvisted Висина : t35. 43-38. 19tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 100t Length : t14. 96 t Bust : t26. 77 tadvisted Висина : t38. 19-41. 34tadvisted Возраст : t2-3 Години. 110t Length : t16. 14 t Bust : t28. 35 tadvisted Висина : t41. 34-44. 09tadvisted Возраст : t3-4 Години. 120t Length : t17. 32 t Bust : t29. 92 tadvisted Висина : t44. 09-47. 24tadvisted Возраст : t4-5 Години. Спецификација : . Име : Дете Момчиња Поштенски Дуксери Јакна. Пол : Деца Момчиња. Материјал : 100% Најлон. Должина на ракавот : Долг ракав. Шема : Боја На Контраст. Содржина На Пакетот. 1x јакна. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Детски јакни момчињата се направени од 100% најлон, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дишење и удобни за носење. КАРАКТЕРИСТИКИ : боја На Контраст, долг ракав, детски момчиња со патент, палта за долна облека за момчиња, светли бои го прават бебето да изгледа слатко и убаво. ПРИЛИКИ : Удобна и пријатна момчешка јакна за секојдневно, секојдневно носење, носење играње, активно носење, спортска облека и може да го загрее вашето бебе во пролет, fall и зима. Како ДА ОДГОВАРАТЕ : момчешките палта може да се совпаднат со панталони, Маици, кошули, патики, да ги направат вашите деца попривлечни. НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ДЕЦА МОМЧЕ : облека за мало момче, убави подароци за вашето бебе, вашето бебе ќе ве сака повеќе. Пакетот вклучува : 1* палто.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат