Лошо Зајаче Колаж Маичка

Лошо Зајаче Колаж Маичка

DEN 2.67

Достапност

Нашата 100% памучна унисекс маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е основата врз која расте секојдневната мода. Специјално откачените влакна обезбедуваат мазна површина за врвна удобност и живописна графика. Нашите кошули се печатени по нарачка, користејќи мастила и опрема со највисок квалитет, овозможувајќи нашата графика да трае цел живот, за разлика од графиката со винил пресувана. Нема странични шевови значи дека нема чешање прекини под рацете. Рамената имаат лента за подобрена издржливост. Сите кошули Се Унисекс Редовно Се Вклопуваат. Прилагодено Направено Со Капе Дизајн. 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). Средна ткаенина. Класично вклопување. Солза-далеку етикета. Работи Верно на големината. Сите Кошули Се Унисекс Редовно Се Вклопуваат. Прилагодено Направено Со Капе Дизајн.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фетерни Жени Плус Големина Летен Фустан Секојдневен Палета Со Кратки Ракави Половината Лабава Фит Замав Маица Фустан Со џебови
  • Новак

Фетерни Жени Плус Големина Летен Фустан Секојдневен Палета Со Кратки Ракави Половината Лабава Фит Замав Маица Фустан Со џебови

DEN 361.44

Женски Плус Големина Летен Фустан Секојдневен Палета Со Кратки Ракави Половината Лабава Фит Замав Маиц

Летна Женска Чипка Модни Дами Летни Плисирани Маици Со Кратки Ракави Чипка Против Вратот Еднобојни Обични Врвови Облечени Кошули
  • Новак

Летна Женска Чипка Модни Дами Летни Плисирани Маици Со Кратки Ракави Чипка Против Вратот Еднобојни Обични Врвови Облечени Кошули

DEN 335.84

Летна Женска Чипка Модни Дами Летни Плисирани Маици Со Кратки Ракави Чипка Против Вратот Еднобојни Оби�