Фабиурт Боемски Сандали Дама Наклон Со Клин Здолниште Лето Со Цвет Фигура Римски Чевли, Беж

Фабиурт Боемски Сандали Дама Наклон Со Клин Здолниште Лето Со Цвет Фигура Римски Чевли, Беж

DEN 3.33

Достапност

Фабиурт Боемски Сандали Дама Наклон Со Клин Здолниште Лето Со Цвет Фигура Римски Чевли, Бежупер Материјал : СТП. Единствен Материјал : СТП. Стил на пети : отворен Прст. Пета Висок Стил : Плоштад. Метод На Затворање : Лизгање. Чевли Пета Висока : 5,5 см/2,0". Спортски сандали За Жени Сандали За Жени Големина 12 Широки Слатки Жени Тен Сандали Жени Желе Сандали Женски Клин Сандали Големина 9 Лесни Клин Сандали За Жени Секојдневен Комфор Сандали За Жени Тесни Сандали За Жени Јасни Рамни Сандали За Жени Две Ремени сандали Женска Табела : . Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,5"Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 должина на стапалото : 24,5 СМ/9,7"ГОЛЕМИНА : 40 САД : 8 велика британија : 6 еу : 39 јп : 25,0 см цн : 250 должина на стапалото : 25 см/9,8"ГОЛЕМИНА : 41 САД : 8,5 велика британија : 6,5 ЕУ : 40 јп : 25,5 см цн : 255 должина На стапалото : 25,5 СМ/10"ГОЛЕМИНА : 42 САД : 9 велика британија : 7 еу : 41 јп : 26,0 СМ ЦН : 260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26 СМ/10,2"клучни зборови : Ч сандали За Жени Тен сандали за жени облечени рамни свадбени сандали ЗА жени САНДАЛИ ЗА ЖЕНИ СЕКОЈДНЕВНА УДОБНОСТ КЛИН САНДАЛИ за жени широки сандали големина 8 сандали за Жени клин облечени танга Сандали Потпетици ЗА жени ЖЕНСКИ ЧЕВЛИ САНДАЛИ [блок ПЕТА] 2,0-ИНЧЕН висока пета ви нуди ВИСОКА И прави да изгледате ПОВЕЌЕ елегантно. [Нелизгачки Надворешен Ѓон] Стп Ѓонот Е Изработен од Стп Што не се лизга и може Да Ги Одржува Вашите Стапала Суви. [Две Бои За Вас] Црна, розова И Беж,можете Да Изберете За Вашиот Ноќен Фустан Или Невестински Фустан, Дури И За Вашата Свечена Облека, А Исто така Можете Да Го Изберете За Вашата Датира, овие Сандали ќе Ве Видат Низ Секоја Пригода. [Големина] Големината Означена На Чевлите Е Кинеска Големина. Ви Препорачуваме Да Ја Изберете Вистинската Големина Според Должината на Стапалото, А Чевелот Е Лесен, 460-510гр(Пар Чевли). Сандали Со Низок Клин За Жени Со Големина 9 Сандали Со Една Лента За Жени Сандали Со Затворени Прсти За Жени Сандали Со Жени Со Големина Од 9 Клин Сандали за Женски Чевли.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Hesroicy Автомобил Вентилатор Ножеви Степен Ротација Олеснување На Топлина Универзална ЗАДНОТО Седиште USB Освежувач Вентилатор
  • Новак

Hesroicy Автомобил Вентилатор Ножеви Степен Ротација Олеснување На Топлина Универзална ЗАДНОТО Седиште USB Освежувач Вентилатор

DEN 2633.60

Опис : Усвојување на УСБинтерфејс дизајн, овој мал вентилатор има добра компатибилност што може да се ко

Бествеј-Х2ОГО
  • Новак

Бествеј-Х2ОГО

DEN 2239.84

Н2ОГО!® Сончев Возач за Сурфање е совршен додаток за базен, езеро или океан Децата можат да ги зграпчат т�

Кабохон Рамка Послужавник Празно Закачам Прилагодливи Тркалезна Нараквица Празна Манжетна Нараквици За Накит Изработка На Рефус
  • Новак

Кабохон Рамка Послужавник Празно Закачам Прилагодливи Тркалезна Нараквица Празна Манжетна Нараквици За Накит Изработка На Рефус

DEN 3.00

Нараквиците со рамки се изработени од месинг во сјајна златна боја, со мазен дизајн на крајот на наракви