Сем Еделман Табита Женски Чизми Црна Најлон Големина М

Сем Еделман Табита Женски Чизми Црна Најлон Големина М

DEN 799.84

Достапност

Со врвки во стилот на корсет и буци ѓон, нашите чизми Табита се совршен додаток на студено, есенско попладне. Увезени. Синтетички ѓон. Петицата мери приближно 1,25". Вратилото е со димензии приближно 6,8 инчи од лакот. Отворање на подигање мерки околу 14.96 " околу.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Весрасија Чизми За Жени Зимски Чизми Женски Чевли Чизми Со Кратки Прсти Потпетици Ретро Тока Тркалезна Лента Нелизгачки Женски
  • Новак

Весрасија Чизми За Жени Зимски Чизми Женски Чевли Чизми Со Кратки Прсти Потпетици Ретро Тока Тркалезна Лента Нелизгачки Женски

DEN 1.00

Висина на платформата : 1см / 0,39"Пол : Жени / Девојкаобем : Метод На Затворање : Сцени Со Ремени Со Тока : Отв�

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 351.84

Bootie Bootie има прекрасна силуета што сакате да ја покажете одново и одново! Класичното потресено боење и пе

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 1119.84

Покажете ги стилските обувки во fringed booties на глуждот од Brinley Co Овие чизми имаат двојни велур на велур со н�