Bazyrey Женски Екипаж Вратот Блузи Повик Цврст Пуловер Женски Лактот Должина Лабава Туника Кошули Розова 5XL

Bazyrey Женски Екипаж Вратот Блузи Повик Цврст Пуловер Женски Лактот Должина Лабава Туника Кошули Розова 5XL

DEN 1.00

Достапност

Женски Екипаж Вратот Блузи Повик Солидна Пуловер Женски Лактот Должина Лабава Туника Кошули. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : 100% Должина На Памучниот Ракав : Стил На Вратот До Лактот : Модел На Вратот На Екипажот : Цврстина : Лесен Стил : Секојдневен,Уличен Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил,Работа. Сезона : Пролет, Лето, Есенска Повод : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Удобни и Разноврсни женски врвови, изработени од 100% памук,растеглива ткаенина што дише,мала тежина и добро се вклопуваат, одржуваат пријатно во целото лето. Мода-Едноставен Дизајн : Дизајн На фит одблесокот и Вратот На Екипажот И Солиден Дизајн И Дизајн На Долман прават да изгледате слатко, потенок и моден. Исто така, стилот е многу ласкав за повеќето типови на тело. Натпревар : со својот крој за слабеење и трендовски изглед, овие врвови за дневна туника можат подобро да ја покажат вашата форма. Одлично е со слаби фармерки или хеланки. Повод : Совршен За одмор, одмор, забава, состаноци, работа, секојдневно носење дома или пижами. Најдобри Подароци : женските врвови се совршени за мајки, тетки, баби и најдобри пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фимкаул Женски Кошули Краток Ракав Обични Врвови Копче Плисирани Едната Страна Надвор Од Рамото Роза Пердув Печатење Врвот Маици
  • Новак

Фимкаул Женски Кошули Краток Ракав Обични Врвови Копче Плисирани Едната Страна Надвор Од Рамото Роза Пердув Печатење Врвот Маици

DEN 2.33

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 94см / 37.01" Ракав : 20см / 7.87" Должина : 66см / 25.98" Големина : М

Диви Боби во октомври Носиме Розова Круна Американско Знаме Свесност За Рак На Дојка Жени Графички Маички Со Долги Ракави, Црни,
  • Новак

Диви Боби во октомври Носиме Розова Круна Американско Знаме Свесност За Рак На Дојка Жени Графички Маички Со Долги Ракави, Црни,

DEN 1.00

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Семејно Патување Летен Одмор крстарење Гроздоберo Модерен Женски Краток Ракав Со Задебелен Графички Дизајн-Лето Од Суштинско
  • Новак

Семејно Патување Летен Одмор крстарење Гроздоберo Модерен Женски Краток Ракав Со Задебелен Графички Дизајн-Лето Од Суштинско

DEN 252.32

Воведување на стандардна Маица со кратки ракави на нашите дами, совршена за секојдневно носење, лежење,

Женска Лежерна Лабава Блуза Облечени Летни Врвови Со Кратки Ракави Трендовски Кошули Со Тркалезен Врат Удобна Маица За Одмор
  • Новак

Женска Лежерна Лабава Блуза Облечени Летни Врвови Со Кратки Ракави Трендовски Кошули Со Тркалезен Врат Удобна Маица За Одмор

DEN 271.84

ринт резервоарот блузи за жени жени чипка капчиња шупливи надвор резервоарот блузи повик висок врат ла�

должина ракав женски врвови летна Маица V Вратот Чипка Краток Ракав Врвот Маица Се Водат Удобно Основни Кошула Симпатична Фрагарн
  • Новак

должина ракав женски врвови летна Маица V Вратот Чипка Краток Ракав Врвот Маица Се Водат Удобно Основни Кошула Симпатична Фрагарн

DEN 3.33

Фрагарн Копче Надолу Кошули За Жени Цветни Печатење Туника Летни Врвови Облечени Обични Ѕвончиња 3 / 4 Ра

Предна Прошетка Жени Среќен Божиќ Снегулка Печатење Маица V Вратот Дрво Печатени Врвови Плисирани Божиќ Маица Црвена Црна М
  • Новак

Предна Прошетка Жени Среќен Божиќ Снегулка Печатење Маица V Вратот Дрво Печатени Врвови Плисирани Божиќ Маица Црвена Црна М

DEN 303.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Маици Со Долги Ракави, Божиќни Блузи За Жени, Божиќна Маица Тип : Елен Пе�

Непријатни Стилови Морска Маица За Девојчиња Подароци Забава Со Морска Тематика Слатки Подароци За Морнарско Сидро Маица За
  • Новак

Непријатни Стилови Морска Маица За Девојчиња Подароци Забава Со Морска Тематика Слатки Подароци За Морнарско Сидро Маица За

DEN 1.00

Ви ја претставуваме нашата Нова Колекција Морска Облека! Проверете ја нашата продавница и изберете сов�