Суштина на усните Суштина За Пилинг Анти-Превенција Од Брчки Испукана Навлажнувачка Суштина Нега 30мл

Суштина на усните Суштина За Пилинг Анти-Превенција Од Брчки Испукана Навлажнувачка Суштина Нега 30мл

DEN 175.52

Достапност

Суштина за Пилинг За Усни Суштина Против Брчки Превенција Испукана Навлажнувачка Суштина Нега 30мл карактеристики : Решете 5 главни проблеми со усните : кутикула, мртва кожа, сувост, линии на усните и досада. Нашата суштина на усните лесно ја омекнува кутикулата и ја отстранува мртвата кожа од усните.Безбедни и благи : чисти природни состојки, без конзерванси, без конзерванси. Здравата суштина на усните лесно може да ги ублажи сувите, испукани, роговидни и темни усни и да сретне полни и секси усни. Мазна и лесна за нанесување, а не мрсна.Ефикасност : не дозволувајте испуканите усни да ви ја уништат насмевката. Нашата суштина на усните може да ја подобри досадноста на усните, да ги осветли темните пушени усни и да ги поправи сувите и испукани усни. Оваа усна суштина е свеж, вкусен, безбеден, нежен и ефикасен начин за отстранување на суви, усни.Навлажнувачка Нега На Усните : регулацијата на активниот колаген пептид е многу растворлива во вода, брзо се апсорбира, обезбедува ефикасна испорака до сувите усни на кои им е потребна грижа и лек, формира навлажнувачка бариера и ја задржува влагата долго време.Лесен за употреба : исчистете ги усните 3-4 пати неделно 4 недели, со подобар ефект. Оваа 100% природна навлажнувачка суштина на усните ќе ги условува усните и ќе ги подготви за интензивна нега на усните преку ноќ. Спецификација : Име На Производ : Содржина На Суштината На Усните : 30мл Рок На Траење : Вклучен Е 3 Години Пакет : 1 х Суштина На Усните Суштина За Пилинг Суштина Спречување На Брчки Испукана Хидратантна Суштина Нега 30мл.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат