Дијамант Камен Крал 1. Кт Круг Црвено Создаден Рубин Стерлинг Сребрен Прстен

Дијамант Камен Крал 1. Кт Круг Црвено Создаден Рубин Стерлинг Сребрен Прстен

DEN 430.88

Достапност

Нашиот Бренд : . Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалитет На Фин Накит. Секој Камен Камен Кралот парче е уметничко дело. Обезбедуваме уникатно оптимално искуство за купување за нашите клиенти. Сите наши парчиња поминуваат низ интензивен и ригорозен процес на контрола на квалитетот во нашата домашна канцеларија во Њујорк за да се осигураме дека нашиот накит е до стандард и изграден да трае. Што Нудиме : . Гем Стоун Кинг има широк спектар на фини парчиња накит Од Приврзоци, Веренички Прстени, Обетки и Нараквици, сите се достапни во огромна разновидност На Камења, Камени Бои, Благородни Метали Од 10к, 14к, 18к Злато и 925 Сребро. Гем Стоун Кинг Е Водечки Онлајн Накит Трговците на Мало. Грижа За Накит : . Бидете сигурни да се грижите за вашиот накит. Избегнувајте носење накит во вода. чувајте го подалеку од парфеми и лосиони бидејќи тоа може да предизвика абење. Секогаш чистете го накитот во топла вода со сапун. Пакување : . Скапоцен Камен кралот предмети сите доаѓаат во брендирана амбалажа која е внимателно избрана за купениот предмет. Сите наши предмети доаѓаат во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од цреша со кадифени влошки.Mgz-1878-Rd-CR-R-CZ-W-SS-S6производствени Информации. Вкупна Каратна Тежина : 1.38. Метален Тип : Цврст 925 Сребро. Тип На Ставка : Веренички Прстени. Мерења : Центар Камен : 5 мм, Мали Камења : 1 мм. Прстен Големина : 6. Тип На Поставување : 4 Пронг. Главни Камени Информации. Каратна Тежина : 1 Кт. Тип На Дијамант : Создаден Руби. Боја : Црвена. Јасност : Чистење На Очите. Метод На Лекување : Термичка Обработка. Облик : Круг. МЕРЕЊА : 5Х5 мм. Број На Камен : 1. Дополнителни Камени Информации. Каратна Тежина : 0,01 Кт. Тип На Дијамант : Цирконија. Боја : Бела. Јасност : Чистење На Очите. Метод На Лекување : Не Се Третира. Облик : Круг. Мерења : 1Х1 мм. Број На Камен : 32. Оваа ставка е гордо направена по нарачка во САД. 100% Гарантирано Задоволство.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Gyedtr Автомобил Гребење Полирање Паста Боја Чистење Површина Деконтаминација Гребење Поправка И Одржување Застаклување Автомобил
  • Новак

Gyedtr Автомобил Гребење Полирање Паста Боја Чистење Површина Деконтаминација Гребење Поправка И Одржување Застаклување Автомобил

DEN 367.84

Моќен лак : ова е моќен лак кој всушност ги отстранува флекитебез да му наштети на вашата боја.Комплетот

Санвиглор Деца Принцеза Чевли Глуждот Лента Гладијатор Сандали Плажа Рамен Сандала Училиште Ремен Лежерна Мода Лето Црно 11с
  • Новак

Санвиглор Деца Принцеза Чевли Глуждот Лента Гладијатор Сандали Плажа Рамен Сандала Училиште Ремен Лежерна Мода Лето Црно 11с

DEN 1.67

Опис : Пол : Девојки, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Рамни Сандали, Сандали На Плажа, Летни Сандали, Гладија

Гилисо Женски Бикини Костими За Капење Дозвола Дами Мода Печатени Удобни Лабави костими за Капење врвна Блуза Обична Тркалезна
  • Новак

Гилисо Женски Бикини Костими За Капење Дозвола Дами Мода Печатени Удобни Лабави костими за Капење врвна Блуза Обична Тркалезна

DEN 1.67

Женски Моден Печатен Удобен Лабав Костим За Капење Врвна Блуза Секојдневен Тркалезен Врат Атрактивнок�

Женски Градници Женски Грб Убавина Долна Облека Градник Лежерен Елек Градник Со Низок Грб Беспрекорен Безжичен Триаголник Ремен
  • Новак

Женски Градници Женски Грб Убавина Долна Облека Градник Лежерен Елек Градник Со Низок Грб Беспрекорен Безжичен Триаголник Ремен

DEN 479.84

Големина : 65Б Биста : 5981см / 23,2331,89" Половината : 69см / 27,17" Должина : 33см / 12,99" Големина : 70А Биста : 6285см / 24,4133,46