Мода Нерѓосувачки Челик Цврсти Прстени Свадба Бенд Прстени За Жени Прстени За Мажи Мазни Прстени Геометрија Прстени Големина 13

Мода Нерѓосувачки Челик Цврсти Прстени Свадба Бенд Прстени За Жени Прстени За Мажи Мазни Прстени Геометрија Прстени Големина

DEN 238.56

Достапност

3мм Цврсти Прстени Од Нерѓосувачки Челик Венчални Прстени За Женски Прстени За Мажи Мазни Прстени Геометрија Прстени Големина 6 13. Карактеристики : . Дизајнот на производот кој е убав и уникатен, особено за вас. Може да бидете усогласени со различни стилови на облекување за да ги задоволите вашите различни животни потреби и замена, прстените на прстите за жени се забавни и удобни за носење што можете да ги дадете со вашите пријатели или семејства.тие можат да бидат одлична опција за подарок за жени, мажи или тинејџерки за родендени, свадби, празници, Божиќ, Нова година, годишнини, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените. Совршен за секоја пригода за подарување подарок, роденденски подарок, ден На Мајките, Божиќ, годишнина, подарок за честитки за жените. Тоа е добра алтернатива за ветување, свршувачка, свадба, ден на годишнината, роденден на вашата девојка, сопруга, мајка,себе или некој посебен. Целиот прстен е убав и симпатичен, уникатен и стилски. сите детали за дизајнот се одлични, тоа ќе биде совршен избор за подарок за да ја покажете вашата љубов засекогаш. Спецификации на прстенот големината НА прстенот е 6/7/8/9/10/11/12/13 И може да се користи како елегантен подарок за свадбен бенд за жени девојки. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Големина на прстен( Прибл) : САД 6/7/8/9/10/11/12/13. Пол : Жени, мажи. Стил : Мода, Пријателство. Поради различните монитори, бојата на сликата може да биде малку поинаква од вистинската боја. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. 3мм Цврсти Прстени Од Нерѓосувачки Челик Венчални Прстени За Женски Прстени За Мажи Мазни Прстени Геометрија Прстени Големина 6 13. Прегратката е симбол на удобност, охрабрување, љубов и заштита. Тоа значи каде и да сте јас секогаш ќе бидам со тебе како овој прстен да те гушка засекогаш. Изработен од висококвалитетен материјал, кој е без никел, без олово, без кадмиум и хипоалергичен. Обезбедуваме висококвалитетен накит и најдобра услуга за клиентите ако има какви било проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ќе се потрудиме да ви помогнеме. Специјалниот дизајн со трогателни зборови го прави совршен подарок за членот на вашето семејство, Девојка Совршена За себе, вашиот најдобар пријател.Ова ќе им даде до знаење дека секогаш ќе бидете со вас споделувајќи ја вашата тага и радост и ќе ве прегрне кога ќе наидете на тешкотии. Овие Обетки се внимателен и елегантен подарок за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, Свадба, Родендени, Свршувачка, Невести, Деверуши, Годишнина или Дипломирање За Жена,Мажи, Тинејџери, Девојки, Мајка, Девојка, Сопруга, Свршеница или друг значаен настан.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кофеемо Женски Шорцеви Еднобојна Чипка Еластичен Струк Врвки За Јога Панталони Плус Големина Хеланки Лабави Удобни Спортски
  • Новак

Кофеемо Женски Шорцеви Еднобојна Чипка Еластичен Струк Врвки За Јога Панталони Плус Големина Хеланки Лабави Удобни Спортски

DEN 3.33

Модни Жени Чипка Плус Големина Јаже Вратоврска Шорцеви Јога Спортски Панталони Хеланки Панталони Пант�

Вивиањо ХД Менс Тенк Блузи Клиренс Машки Ден На Независноста Тренингот Со Качулка Теретана Дуксери Бодибилдинг Мускул Отсечени
  • Новак

Вивиањо ХД Менс Тенк Блузи Клиренс Машки Ден На Независноста Тренингот Со Качулка Теретана Дуксери Бодибилдинг Мускул Отсечени

DEN 0.67

Ден На Независноста На мажите Тренингот Со Качулка Резервоарот Блузи Без Ракави Фитнес Дуксери Бодибил