outfmvch кардиган за жени божиќ отворена предна кардиганска блуза лесен капут женски џемпери женски врвови со долги ракави

outfmvch кардиган за жени божиќ отворена предна кардиганска блуза лесен капут женски џемпери женски врвови со долги ракави

DEN 1.00

Достапност

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - - биста : 100см/39.37" - - должина : 83см/32.68" - - ракав : 61СМ/24.02". Големина : М - - Биста : 104см/40.94" - - Должина : 84см/33.07 "- - Ракав : 62см/24.41". Големина : Л - - Биста : 108см/42,52" - - Должина : 85см/33,46 "- - Ракав : 63см/24,80". Големина : XL - - Биста : 112cm/44.09 "- - Должина : 86cm/33.86 "- - Ракав : 64cm/25.20". Големина : XXL - - Биста : 116cm/45.67" - - Должина : 87cm/34.25 "- - Ракав : 65cm/25.59 " Outfmvch кардиган за женибожиќ Отворена Предна Кардиганска Блуза лесен Капут женски џемпери женски врвови со долги ракави. Женски Божиќен Принт Со Долг Ракав Отворена Предна Кардиганска Блуза Лесен Капут ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Материјал : 80% Полиестер+20% Памук.Оваа блуза за жени е мека,пријатна и удобна за носење Во Лето,пролет,fall Или зима Карактеристики : Само виси Со мојата блуза за гноми,блузи х-мас, кошула за гноми,симпатичен Стил на графичка кошула : симпатични принтови дизајн смешни врвови,е супер трендовски и изгледа многу ласкаво.Овие божиќни качулки за пуловер можат да се комбинираат со фармерки 100% Сосема нови и добро изработени.Оваа женска смешна кошула може да биде. подарок, Образовани Вакцинирани Кофеин Посветен Смешен Подарок За Љубител На Кафе, исто така може да биде секојдневен стил блузи за да се задржи убаво четири сезони.  Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! КАРАКТЕРИСТИКА : Материјал : Полиестерско Деколте : Ракав Со Врат : Должина На Долг Ракав : Редовен Стил : Моден Пол : Женски Повод : Секојдневен, дневен, забава, работа, дом, излегување, ноќно излегување, состанок, плажа, училиште, одмор итн. Нега на облека : рачно миење ладно, не белење, закачување суво, ниско железо доколку е потребно Содржина На Пакетот : 1пц Женски Кардиган.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена
  • Новак

Канруло Новороденче Девојче Божиќна Облека Дедо Мраз Печати Дуксер Со Долги Ракави Ромпер Боди Есенска Зимска Облека Црвена

DEN 0.67

Ромпер За Девојче На Бебе Момче, Тркалезен Врат Со Долги Ракави Дедо Мраз Шаховска Табла Печатени Предв�

Семејство Љубов Еден Со Друг Убава Љубов Ѕид Декорација Декорација Љубов Еден Со Друг Симпатична Текстуална Буква Трае Со Години
  • Новак

Семејство Љубов Еден Со Друг Убава Љубов Ѕид Декорација Декорација Љубов Еден Со Друг Симпатична Текстуална Буква Трае Со Години

DEN 238.88

Барате да го прилагодите вашиот дом или канцеларија со убаво дизајнирани ѕидни налепници? Дизајнот со В

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел
  • Новак

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел

DEN 0.33

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран
  • Новак

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран

DEN 0.33

Главата на цилиндерот на моторот, Капакот На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Од 47мм Отпоре