Водоотпорен Капак За Мотоцикли Компатибилен Со Јамаха Yz450f - Надворешен И Внатрешен-Заштитете Од Дождовница, Снег, Засилени Ремени За Прицврстување Вградени Во Сон?

Водоотпорен Капак За Мотоцикли Компатибилен Со Јамаха Yz450f - Надворешен И Внатрешен-Заштитете Од Дождовница, Снег, Засилени

DEN 271.84

Достапност

Водоотпорен Капак За Мотоцикли За Јамаха Yz450fxmotocycle Cover Карактеристики За Јамаха Yz450fx Weatherproof водоотпорен материјал отпорен на вода со покриени отвори овозможува капакот да пролее вода, но исто така останува дише обезбедува МАКСИМАЛНА заштита од сурови елементи како дожд, снег, сок од дрвја, измет од птици и многу повеќе.Високата отпорност на вода ја прави водоотпорна, но сепак дише ткаенина што дише со двојни вградени отвори за воздух.Го намалува оштетувањето на база на топлина екстра Густата Ткаенина За Негирање обезбедува одлична издржливост.Издржливи армирани вградени ремени за да го задржат капакот во бури.Го чува вашето возило од сок од дрвја, прашина, нечистотија и други штетни загадувачи двојно зашиени и заварени шевови за максимална издржливост хемиски третирани за да се спротивстават НА УВ зраците.Топлинска обвивка за заштита на капакот од топла издувна цевка.Доживотна Ограничена Гаранција Гаранција За Задоволство Боја : Сребрена Торба За Складирање. ОДГОВАРА : Мотоцикл - 2017 Јамаха Yz450fx. ВОДООТПОРЕН - Нашата Најтрајна Цврста Надворешна Заштита Направена од Густ рефлектирачки полиестерски материјал Обработен Со Ув Со Сите Временски Услови со полиуретанска обвивка фрла вода веднаш штом ќе удри во капакот. Дизајниран да обезбеди ефикасна заштита од временските услови со фантастична вредност или едноставно да ја задржи прашината додека е во складиште. Чувајте од вода, УВ сончеви зраци, снег, град и многу повеќе. Карактеристиките Вклучуваат Двојни Покриени Отвори За Воздух За Дишење, Издржливи Високо Засилени Ремени За Прицврстување На Капакот Надолу. Вградените отвори за воздух служат за двојна намена : зголемен проток на воздух и заштита од заробена влага. Заштита Од Временски Услови-Компатибилен / Одговара : Мотоцикл За Возило : 2017 Јамаха Јз450фх. Засилените Шевови Обезбедуваат Долготрајна Издржливост. Топлинска обвивка за заштита на капакот од топла издувна цевка. Целосно еластични предни и задни рабови за да се обезбеди цврсто вклопување. Издржливите армирани вградени ремени го одржуваат капакот за време на силни бури. Хемиски третирани за да се спротивстават НА УВ зраците. Стилска сребрена боја. Голема Торба За Складирање За Лесно Складирање На Капакот Кога Не Се Користи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Единствен Цврст Надворешен Панел За Внатрешен Двор Мултифункционален Белведер Необложена Завеса Термичка Светлина Блокирање
  • Новак

Единствен Цврст Надворешен Панел За Внатрешен Двор Мултифункционален Белведер Необложена Завеса Термичка Светлина Блокирање

DEN 271.84

Вештачка Свила1pc 37 "Широк X 63" Долг или 84 " Долг Овие панели создаваат приватност, сенка и практично отсеку

Асвивидни Женски Костими За Капење Со Еден Костим За Капење Со Патент Предни Костими За Капење Со Кратки Ракави Сурфање Атлетски
  • Новак

Асвивидни Женски Костими За Капење Со Еден Костим За Капење Со Патент Предни Костими За Капење Со Кратки Ракави Сурфање Атлетски

DEN 367.84

Бенд : Asvivid Какоживописен Женски Едноделен Костим За Капење Кликнете за да ја внесете Страницата За Живо

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел
  • Новак

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел

DEN 0.33

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�

Блузи за вежбање со долги ракави за женски Женски Панталони Со Долги Ракави Секојдневен Елегантен Деловен Костум Комплети салон
  • Новак

Блузи за вежбање со долги ракави за женски Женски Панталони Со Долги Ракави Секојдневен Елегантен Деловен Костум Комплети салон

DEN 591.68

It изработена е од материјали ,ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За
  • Новак

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За

DEN 3.33

Женска Мода Обична Еднобојна Шуплива Бикини Без Грб Поставува Карактеристики : 1 Дводелен костим за кап�

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран
  • Новак

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран

DEN 0.33

Главата на цилиндерот на моторот, Капакот На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Од 47мм Отпоре