Женски Кошули Женски Круг Вратот Краток Ракав Вратоврска Боја Печатење Повик Лабава Врвот Маица Блуза Портокал ХХЛ

Женски Кошули Женски Круг Вратот Краток Ракав Вратоврска Боја Печатење Повик Лабава Врвот Маица Блуза Портокал ХХЛ

DEN 255.84

Достапност

Женски Круг Вратот Краток Ракав Вратоврска Боја Печати Повик Лабава Врвот Маица Блуза . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестер Бои : Сина,Портокалова,Зелена,Црвена Големина : С М Л ХЛ Ххлс Должина На Ракавот : Кратко Деколте Со Ракави : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Лесна и еластична ткаенина, мека и удобна за носење. Оваа класична маичка е толку удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава слатко чувство за стил на овој едноставен врв, трендовски и ласкав. Класична кошула за жени. Спарете со јакна, фармерки и здолниште. Погоден за ноќ, забава, клуб, секојдневно носење. Овој симпатичен блузи е стилски и класичен стил, Погоден За Секојдневно/Патување/Дома/Работа/Одмор/Шопинг/Улица/Забава/Отворено / Клуб За Носење. Женски кошули и блузи; облечени врвови за жени; женски работни блузи; женски блузи за професионална работа; женски блузи; шифон блузи за жени; женски блузи и блузи; блузи за жени; женски блузи и блузи; женски врвови; женски облечени блузи; женски блузи и блузи облечени; работни блузи за жени; женски блузи блузи; жени облечени блузи и блузи; дами блузи; блузи за жени работат секојдневно; облечени блузи за жени; работни врвови за жени;.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Летни Врвови Женски Лабави Секојдневни Блузи Со Тркалезно Деколте Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Туника Кошули
  • Новак

Женски Летни Врвови Женски Лабави Секојдневни Блузи Со Тркалезно Деколте Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Туника Кошули

DEN 0.67

Оваа ткаенина за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв...

Графички Маички Кошули Со Кратки Ракави За Жени Секојдневна Ретро Кошула Женски Блуза Печатење Секојдневен Краток Лабав Ракав
  • Новак

Графички Маички Кошули Со Кратки Ракави За Жени Секојдневна Ретро Кошула Женски Блуза Печатење Секојдневен Краток Лабав Ракав

DEN 3.33

Стил : Мода,Секојдневен Должина на ракавот : Кратко Пол : Жени Материјал : Полиестер Како да се мие : Рачно