Џиало ин. Извршен Скапоцен Камен Глобус Држач за пенкало со пенкало

Џиало ин. Извршен Скапоцен Камен Глобус Држач за пенкало со пенкало

DEN 287.84

Достапност

Скапоцен Камен глобус е рачно врежан Со одделение-полускапоцени скапоцени камења, од кои секој прикажува континенти и океани. Секоја земја е индивидуално изработена од посебен скапоцен камен ископан во таа област. Светскиот глобус со скапоцени камења е со дијаметар од 3 Инчи.Спецификации големина : 3 инчи.Тежина : 1 фунти-SKU : BTDS1959 Jiallo 15133 3 во. Извршен Скапоцен Камен Глобус Држач за пенкало со пенкало.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат