Врзивно Средство Разделувачи Б Врзивно Средство Страници Лаптоп Врзивно Средство Разделувачи Обоени Врзивно Средство Разделувачи

Врзивно Средство Разделувачи Б Врзивно Средство Страници Лаптоп Врзивно Средство Разделувачи Обоени Врзивно Средство Разделувачи

DEN 1.00

Достапност

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис. Дали барате професионални, но сепак Достапни Разделувачи на Врзива? Дали сте во потрага по цврсти, доверливи Разделувачи На Врзива кои можат да вршат повеќе работни места одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашите Разделувачи на Врзива за Индекси се еден од најдобрите избори за вас. Користете на книги, прирачници, извештаи, презентации, списание, дневници и тетратки со тврд повез. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Картон. - Големина : 26, 00Х19, 50Х0, 10см/10, 22Х7, 66Х0, 04ин . - Разделувачите на Врзивно Средство се произведени со врвни материјали, доволно издржливи и практични за употреба. - Дизајнирани со исклучителна изработка, Овие Разделувачи на Врзива се убави и карактеристични. . - Може да се користи на книги, прирачници, извештај, презентации, весник, дневник и тетратки со тврд повез. - Фини детали, Разделувачите на Врзивно Средство можат јасно да одделат документи и тетратки за да помогнат брзо да се најде содржината. - Креативниот и обоен дизајн е лесен за фаќање очи за брза референца, заштедувајќи време. Разделувачите на Врзивно Средство се произведени со врвни материјали, доволно издржливи и практични за употреба. Дизајнирани со исклучителна изработка, Овие Разделувачи на Врзива се убави и карактеристични. Може да се користи на книги, прирачници, извештај, презентации, весник, дневник и тетратки со тврд повез. Фини детали, Разделувачите на Врзивно Средство можат јасно да одделат документи и тетратки за да помогнат брзо да се најде содржината. Креативниот и обоен дизајн е лесен за фаќање очи за брза референца, заштедувајќи време.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Avвори Таб Реверзибилна Мода Прстен Врзивно Средство Разделувачи, Кутре Дизајн, Големи Јазичиња, Печати или Пишува, Задебелени
  • Новак

Avвори Таб Реверзибилна Мода Прстен Врзивно Средство Разделувачи, Кутре Дизајн, Големи Јазичиња, Печати или Пишува, Задебелени

DEN 2.33

Eryвори Големо Јазиче Реверзибилните Модни Разделувачи се одличен начин да додадете малку забава во орг�

Writeвори Напишете И Избришете Пластични Разделувачи Со Аголна Брава И Џебови За Проширување, Комплет Со 5 Јазичиња, Разнобојни
  • Новак

Writeвори Напишете И Избришете Пластични Разделувачи Со Аголна Брава И Џебови За Проширување, Комплет Со 5 Јазичиња, Разнобојни

DEN 559.84

Добијте ја вашата организација за врзување на вистинскиот пат со Овие Издржливи Пластични Разделувачи

Extraвори Јазиче Екстра-Широки Разделувачи За Врзивно Средство За Прстен, Совршени за Употреба Со Заштитници За Листови, Лесно
  • Новак

Extraвори Јазиче Екстра-Широки Разделувачи За Врзивно Средство За Прстен, Совршени за Употреба Со Заштитници За Листови, Лесно

DEN 175.68

Зошто да работите понапорно отколку што треба? Лесно и брзо креирајте полирани проекти со професионале�