Внатрешни ШАРКИ НА Надворешната Врата НА САД

Внатрешни ШАРКИ НА Надворешната Врата НА САД

DEN 463.84

Достапност

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.6 Големина Пакет : 4 "L x 4" H Инчи. Надворешна Шарка На Вратата.Агли : Директно Агол X 5/8 "Тркалезна Радиус Дебелина : 2,2 mm It е нов и вклучува потребни завртки 6 ПАКЕТИ US15 Внатрешни Шарки На Надворешната Врата (4"L X 4" H Инчен Прав Агол X 5/8 " Кружен Радиус).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат