Женски Летни Фустани Еднобојни V Вратот Ракав Должина На Коленото Обичен Лабав Фустан

Женски Летни Фустани Еднобојни V Вратот Ракав Должина На Коленото Обичен Лабав Фустан

DEN 574.08

Достапност

Женски Летни Фустани 2023 Еднобојни V Вратот 3/4 Ракав Должина На Коленото Обичен Лабав Фустан Големина : S Биста : 94cm/37.01" Половината : 94cm/37.01" Колк : 110cm/43.31" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 35cm/13.78" Должина : 89cm/35.04" Големина : M Биста : 98см/38,58" Половината : 102см/40,16" Колк : 114см/44,88" рамо : 44см/17,32" ракав : 35см/13,78" должина : 89см/35,04" големина : л биста : 102см/40,16" половината : 104см/40,94" колк : 116см/45.67" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 37cm/14.57" должина : 90cm/35.43" Големина : xl биста : 106cm/41.73" половината : 110cm/43.31" колк : 118cm/46.46" рамо : 46cm/18.11" ракав : 37cm/14.57" должина : 90см/35.43" Големина : Ххл Биста : 110см/43.31" Половината : 115см/45.28" колк : 120см/47.24" рамо : 47см/18.50" Ракав : 40см/15.75" Должина : 91см/35.83" Големина : хххл биста : 114см/44.88" половината : 119см/46.85" Колк : 124см/48.82" Рамо : 48см/18.90" ракав : 40см/15.75" должина : 91см/35.83" обичниот и Лабав стил на овој фустан е погоден за носење во Секојдневниот Живот и кога излегувате на патување. Може да се совпадне со вашата капа, чевли и женски чанти, и тоа е добар партнер во вашата гардероба. Дојдете и изберете го вашиот омилен секојдневен фустан! Повод : овој женски секојдневен фустан е погоден за носење дома, канцеларија, забава, клуб, патување, училиште и други прилики, погоден за пролетни и летни слободни моменти. Стил : овој женски фустан усвојува уникатен процес на сечење и стил на дизајн, кој може да ја измени вашата фигура и да ја тргне вашата убавина. Материјал : овој женски фустан е изработен од лесни, дише и удобни безбедносни материјали кои нема да направат да се чувствувате затнато и гломазно. Перење : овој секојдневен фустан може рачно да се мие во ладна вода или машина да се мие со помош на торба за перење. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Велигденско Лето Жените Без Ракави Зајак Јајце Шема Резервоар Елек Фустан Бохо Секојдневен Замав Сарафан Обични Летни Фустани
  • Новак

Велигденско Лето Жените Без Ракави Зајак Јајце Шема Резервоар Елек Фустан Бохо Секојдневен Замав Сарафан Обични Летни Фустани

DEN 223.84

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : вратот на екипажот Обрасци : Печатени Паке�

Санвиглор Дами Прикривање Краток Мини Фустан Костим За Капење Долг Ракав Костим За Капење Лабава Летна Плажа Сарафан Костими
  • Новак

Санвиглор Дами Прикривање Краток Мини Фустан Костим За Капење Долг Ракав Костим За Капење Лабава Летна Плажа Сарафан Костими

DEN 2.00

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Летен Сарафан, Боемски Фустани, Фустан �

Летни Кратки Фустани, Жени Американско Знаме Патриотски Резервоар Фустан Прстен Оглавник Сончоглед Мини Секојдневен Лабав Сарафан
  • Новак

Летни Кратки Фустани, Жени Американско Знаме Патриотски Резервоар Фустан Прстен Оглавник Сончоглед Мини Секојдневен Лабав Сарафан

DEN 463.84

Best Најдобра Услуга✮ ✮ ☑ ☑ Ние се грижиме за вистинските чувства на секој клиент и ги сметаме за клуч за

Женски Фустани За Сонце,Макси Фустани За Жени Летен Бохо Сарафан Без Ракави Секојдневни Долги Фустани Со Врат Хавајски Фустан
  • Новак

Женски Фустани За Сонце,Макси Фустани За Жени Летен Бохо Сарафан Без Ракави Секојдневни Долги Фустани Со Врат Хавајски Фустан

DEN 3.33

женски карго панталони широки, јога панталони со џебови за жени, работни панталони за жени,породилни па�

Женски Фустани Летни Деловни Секојдневни Фустани За Жени Лето Женски Летен Бохо Цветен Сарафан Без Ракави Оглавник На Вратот
  • Новак

Женски Фустани Летни Деловни Секојдневни Фустани За Жени Лето Женски Летен Бохо Цветен Сарафан Без Ракави Оглавник На Вратот

DEN 1.33

Работа на Обичните Фустани,ПричинскоМакси Фустани за Жени,Тинејџер Секојдневен Фустани,Женска Мода Об�

Пенкиј Женска Летна Мода Секојдневен Кружен Печатење На Вратот Спојување Фустан Без Ракави Краток Партиски Фустан Со Џебови
  • Новак

Пенкиј Женска Летна Мода Секојдневен Кружен Печатење На Вратот Спојување Фустан Без Ракави Краток Партиски Фустан Со Џебови

DEN 335.68

Женски Летен Моден Секојдневен Фустан За Спојување Без Ракави Со Тркалезно Печатење Без Ракави Изработ

Синдисус Жени Елек Чипка Шиење Резервоар Фустан Дами А-Линија Кратки Мини Фустани Со Еднобојна Боемска Возбуда Замав Сарафан
  • Новак

Синдисус Жени Елек Чипка Шиење Резервоар Фустан Дами А-Линија Кратки Мини Фустани Со Еднобојна Боемска Возбуда Замав Сарафан

DEN 351.68

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Ти�