Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали За Завиткување Свадбени Забави, Избр?

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали

DEN 3.00

Достапност

Описи : . Материјал : Хартија. Боја : 49 бои можете да изберете Од Вино Црвена, Црвена, Розова Црвена, Розова, Светло Розова, Розова Виолетова, Сива Виолетова, Светло Жолта, Караница, Светло Зелена, Зелена, Небесно Сина, Езеро Сина, Сафир, Темно Сина, Портокалова, Светло-Кафеава, Дрво Бела, Шампањ, Виолетова, Црна, Белило, Природно Бело, Млечно Бело, Крафт Хартија Боја, Светло Жолта, Светло Сина, Светло Жолта До Зелена, Трева Зелена, Шампањ Во Прав, Кафеава, грејпфрут розова, Длабоко Виолетова, Армиска Зелена, Темно Кафеава, Темно Кафеава, Светло Сива (Сребрена), Тифани Сина, Боја На Дрво, Светло Шампањско Жолта, Длабоко Кафе, Виолетова, Виолетова, Божиќна Зелена, Темно Зелена, Длабока Бургундска, Темно Сива, Овошно Зелена И Светло Виолетова. Тежина : 30гр. ЗАБЕЛЕШКА : . 1.Ве молиме дозволете мало отстапување за мерењето. 2.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите,благодарам за разбирањето. Пакетот Вклучува : . 1х 30гр Рафија Трева Мулти-бои : рафија тревата во овој сет е мешавина од 49 бои : Црвена, Розова, Жолта, Зелена, Сина, Портокалова, Бела, Виолетова, Црна, итн. рафија трева кои се спакувани одделно. Материјал : нашите производи се изработени од рециклирачки и разградлив хартиен материјал, меки, лесни, разградливи, лесни за употреба и можат да се рециклираат и деградираат од почвата кои се во согласност со концептот на заштита на животната средина. Разноврсна ставка : нашите парчиња хартија од рафија се одлични за полнење кутии за подароци, украсување корпи, кутии за подароци и велигденски јајца; можете исто така да ја вложите вашата имагинација за да НАПРАВИТЕ сами разни празнични предмети. Безбедни парчиња рафија хартија : нашите парчиња рафија хартија се безбедни, еколошки и безопасни за човечкото тело, кои се важни украси за роденденски, празнични и забавни подароци. Содржина на пакетот : секое пакување доаѓа со 30 гр парчиња рафија хартија, доволна количина може да ги задоволи вашите различни потреби за декорација и може да се користи за украсување на сите видови кутии за подароци.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони
  • Новак

Женски Моден Летен Цврст Џеб Секојдневен Суспендиран Комбинезон Без Ракави Лесни Панталони Панталони За Вежбање Работни Панталони

DEN 3.33

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, јакни, џемпери, долна облека, чевли, чор

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица
  • Новак

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица

DEN 3.33

Шудагенг Маици За Денот На Независноста На Мажите, Графички Маици Со Кратки Ракави Со Знаме На Сад, Амер�

Фзм Божиќ Дете Дете Бебе Девојчиња Момчиња Со Долг Ракав Симпатична Цртан Филм Крпеница Блуза Панталони Пј Панталони Облека
  • Новак

Фзм Божиќ Дете Дете Бебе Девојчиња Момчиња Со Долг Ракав Симпатична Цртан Филм Крпеница Блуза Панталони Пј Панталони Облека

DEN 224.00

Големина : 80 Препорачана Возраст : 1218 Месеци Биста : 58см / 22,83" Врвови Должина : 39см / 15,35" Должина На Пантало�

Мајчанг Женски Есенски Џемпери Преголеми Плетени Џемпери Шлиц Со Долги Ракави Страничен Пуловер Фустани Потсмевачки Дуксери
  • Новак

Мајчанг Женски Есенски Џемпери Преголеми Плетени Џемпери Шлиц Со Долги Ракави Страничен Пуловер Фустани Потсмевачки Дуксери

DEN 0.67

Перење е Лесен за чистење, машина или рачно перење во ладна вода, не избелувајте и суво чистете чевли црв

Танкини Костими За Капење Два Костуми За Капење Женски Танкини Костими За Капење Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Плус Големина
  • Новак

Танкини Костими За Капење Два Костуми За Капење Женски Танкини Костими За Капење Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Плус Големина

DEN 319.84

Големина : С Биста : 70см / 27.56" Половината : 70см / 27.56" Хиплајн : 76см / 29.92" Големина : М Биста : 74см / 29.13" Половина

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран
  • Новак

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран

DEN 0.33

Главата на цилиндерот на моторот, Капакот На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Од 47мм Отпоре