Данск Бистро Кафе Нерѓосувачки Челик 3 8 Салата Вилушка

Данск Бистро Кафе Нерѓосувачки Челик 3 8 Салата Вилушка

DEN 255.84

Достапност

Понудена е една вилушка за салата во моделот На Бистро Кафе Од Данск. . Оваа вилушка за салата е со димензии 7 3/8 " во должина. Изработен Во Виетнам од висококвалитетен нерѓосувачки челик 18/10; има сјајна завршница. Оваа ставка е нова, и доаѓа во оригиналниот пластичен ракав. Една Вилушка За Салата. Вилушката За Салата е долга 7 3/8". Изработени Од Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик 18/10. Безбедна Машина За Миење Садови.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Розарива Силиконски Пчелни Овошни Вилушки Поставете Десерт Од Нерѓосувачки Челик Зема Вилушки Со Држач За Керамика За Забава
  • Новак

Розарива Силиконски Пчелни Овошни Вилушки Поставете Десерт Од Нерѓосувачки Челик Зема Вилушки Со Држач За Керамика За Забава

DEN 255.84

Опис Ова е збир од 6 парчиња овошни вилушки со основа на керамички држач Рачките се дизајнирани како фор�

Комплет Вилушка за салата, Вилушка За Вечера Од Нерѓосувачки Челик, Тешки Вилушки Поставени Сребрени Садови, Безбедни Вилушки
  • Новак

Комплет Вилушка за салата, Вилушка За Вечера Од Нерѓосувачки Челик, Тешки Вилушки Поставени Сребрени Садови, Безбедни Вилушки

DEN 2.00

Карактеристики 12 парчиња вилушки од нерѓосувачки челик кои се силни и издржливи Одлично за секојдневна