Викакиозе Домашен Декор Снопови Вештачки Цвеќиња На Отворено Лажни Цвеќиња Зелени Грмушки Градинарски Трем

Викакиозе Домашен Декор Снопови Вештачки Цвеќиња На Отворено Лажни Цвеќиња Зелени Грмушки Градинарски Трем

DEN 3.33

Достапност

Пластичните растенија се отпорни на ув и никогаш не бледнеат, Луксузниот изглед Вештачките цвеќиња се совршени за секој проект за уредување или стил на декор без да се грижите за сончева светлина, наводнување, кастрење или друго одржување;Стабилен во внатрешна и надворешна декорација, со пореален и совршен ефект на декорација. Вештачкото цвеќе е исто така многу погодно за секојдневна декорација на домашна градина, родендени, празници, свадби, спомен-места, самостојни проекти итн.Поради рачно изработени, вистинскиот производ може да биде малку поинаков од сликата Викакиозе Домашен Декор Клиренс 1 Снопови Вештачки Цвеќиња На Отворено Лажни Цвеќиња Зелени Грмушки Градинарски Трем. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата. Материјал : силика гел. Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1 ~ 3мм, благодарам.Овие живописни лажни цвеќиња додаваат шармантен шарм на вашиот преден трем, патека,градина, кујна,прозорец, дневна соба, трпезариска маса, спална соба, тераса и градинарска ограда.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран
  • Новак

Главата на цилиндерот на моторот, Силниот Капак На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Отпорен на ' Рѓосување за Моторизиран

DEN 0.33

Главата на цилиндерот на моторот, Капакот На Главата На Цилиндерот Од Алуминиумска Легура Од 47мм Отпоре

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум
  • Новак

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум

DEN 223.52

61" Врвови Рамо : 47см / 18.92" Колк : 116см / 45 : 3 XГолеми САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Врвови Биста : 136cm / 53.24" Вр

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел
  • Новак

Сопствена Квадратна Кабинет Рачка Шкаф Флуоресцентно Копче Блескаво Во Темна Фиока Влече Рачка Фиока Копчиња Со Завртки Мебел

DEN 0.33

Кристално стакло фиока рачка мебел копчеРачка спецификации : 1.18 во долга, 0.82 во висока, долга завртка 0, 8�