Анбех Среќна Велигденска Кошула За Жени Графички Зајак Со Кратки Ракави Симпатична Маичка Писмо Гроздобер Маица Кошула

Анбех Среќна Велигденска Кошула За Жени Графички Зајак Со Кратки Ракави Симпатична Маичка Писмо Гроздобер Маица Кошула

DEN 287.84

Достапност

Среќна велигденска кошула за жени е изработена од мека и дише памучна мешана ткаенина. Графичките маици со кратки ракави нема да се потат во топло време. Ветрот лесно може да дува во облеката, и ќе има многу кул чувство. Кога времето е студено, можете да носите јакна случајно.Гроздобер зајак женски врвен краток ракав е изработен од традиционални ткаенини во боја, секоја боја е многу разноврсна, моделот за печатење користи велигденски елементи, слатки зајачиња, среќни јајца, забавни отпечатоци од букви, тркалезен врат, лабаво вклопување, погоден за секого убави млади дамиграфски слатки велигденски маици може да се совпаднат со облека по желба. Писмо за зајаци за велигденски кошули за дами може да се совпаднат со хеланки, фармерки и патики за разноврсен секојдневен стил. Може да се совпадне и со кратки здолништа и сандали за нежен и симпатичен стил. Секогаш постои стил кој ви одговара. Жените среќен велигден каузални кратки ракави печатените врвови можат да се сретнат со секојдневна работа, да одат на училиште, да излезат на состанок, да вечераат заедно, а исто така можат да учествуваат на свадби, забави, семејни собири и други прилики.Оризовата ткаенина на овој графички зајак со букви јајца жена смешна кошула е релативно лесна и тенка, се препорачува да се мие рачно, не белило, ве молиме погледнете ја табелата со големини за купување. Среќна велигденска кошула за жени е изработена од 100% памучна мешавина, мека и удобна, лабава и дише. Графичка женска маичка за зајаци има разноврсна ткаенина во боја со забавен отпечаток од букви со симпатично зајаче. Печатени гроздобер маички со кратки ракави за дами може да се комбинираат со хеланки, фармерки, панталони, здолништа и која било друга облека. Симпатична велигденска женска кошула краток ракав може да ги исполни приликите за одење на работа, училиште, запознавање, вечера итн. Дами писмо среќен велигден со зајакот за жените не се препорачува да се пегла и може да трае подолго. Табела Со Големини : S : -Bust-92cm/36.22inShoulder-43cm/16.93inLength-65cm/25.59in . M : -Bust-96cm/37.80inShoulder-44cm/17.32inLength-66cm/25.98in . L : Bust-102cm/40.16inShoulder-46cm/18.11inLength-68cm/26.77in . XL : -Биста-108cm/42.52 во-Рамо-47cm/18.50 во- - Должина-69cm/27.17 во . XXL : Биста-114cm/44.88 во - - - - - Рамо-49cm/19.29 во - - - - Должина-71cm/27.95 во.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Непријатни Стилови Цветни Фламинго Женски Маица Розова Фламинго Маица За Жени Летни Подароци За Девојка Розова Фламинго Кошули
  • Новак

Непријатни Стилови Цветни Фламинго Женски Маица Розова Фламинго Маица За Жени Летни Подароци За Девојка Розова Фламинго Кошули

DEN 2.33

Дали сте подготвени за лето? Посетете ја нашата продавница и набавете ја оваа оригинална облека Од Флам�

Мода Жени Против Јака Печатени Скршени Цвеќиња Кошула Без Ракави Обични Секојдневни Маици За Жени Памучни Спанде Женски Кошули
  • Новак

Мода Жени Против Јака Печатени Скршени Цвеќиња Кошула Без Ракави Обични Секојдневни Маици За Жени Памучни Спанде Женски Кошули

DEN 243.04

Материјал : Маичка Со Полиестерлонг Ракав За Жени Женски Маици Летни Женски Кошули Со Долги Ракави за Та