Женски Бохо Везени Врвови Ракави Мексикански Селски Кошули Боемски Лабави Туника Блузи

Женски Бохо Везени Врвови Ракави Мексикански Селски Кошули Боемски Лабави Туника Блузи

DEN 303.20

Достапност

●МАТЕРИЈАЛ● : Памучна Вискоза, Висококвалитетен Материјал, Одлична Изработка, Обезбедување Квалитет, Удобен и Лесен, Апсорбирачка Влага и Дише, Секој Извезен Врв е Тестиран за Одржување На Највисокиот Стандард за Квалитет и Удобност.Questreates : ова Извезени Врвови За Жени Лабава Блуза 3/4 Ракав Пуловер Бохо Кошули Припаѓаат На Нашата Нова Пролет Лето Мексикански Селски Блузи Серија. Везените Блузи За Женски Кошули Со Кратки Ракави Се Со Боемски Цветни Извезени Околу Деколте, Дното и Рамото, Уникатниот Мексикански Селски Извезен Врв Прави Да Изгледате Посебно Меѓу Толпата.€ВЕЗЕНИ ДЕТАЛИ : Исклучителна Технологија За Везење Цвеќиња, Наместо Нискобуџетна Технологија За Печатење, Прекрасните Модели На Везови Со Цвеќиња се Безвременски и Издржливи. Оваа Извезена Блуза ќе Биде Совршен Подарок За Себе и За Дамите и Пријателите Околу вас.`+ПРИЛИКИ : Овој Бохо Блузи Е Погоден За Повеќето Типови На Тело. Пролет, Лето, Aut и Зима, Без разлика Во Која Сезона Е Многу Разноврсна, Совршена За Спарување Со Фармерки, Хеланки, Шорцеви Итн. Погоден За Секоја Пригода. Безвременска Класика, Задолжителна Во Гардеробата на Секоја Жена.●ОДГОВОРНА УСЛУГА за КЛИЕНТИ : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите Блузата за Везење. Тоа ќе Ве Натера Да Добиете Симпатична И Прекрасна Совршена Везени Врвови. Машинско Перење или Рачно Перење Во Ладна Вода, Не Избелувајте. Железо На Ниска Температура, Висат Во Сенката За Да Се Исушат. Сите Проблеми Ве Молиме Испратете Ни Е-Пошта За Прв Пат И Ние Ќе Ви Дадеме Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа. Женски Бохо Извезени Врвови 3/4 Ракави Мексикански Селски Кошули Боемски Лабави Туника Блузи.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ксихбксили Женски Ремен За Шпагети Ладни Врвови На Рамо Чипка Со Кратки Ракави Кошула Блуза Летна Маица Печатење Врвови Лабави
  • Новак

Ксихбксили Женски Ремен За Шпагети Ладни Врвови На Рамо Чипка Со Кратки Ракави Кошула Блуза Летна Маица Печатење Врвови Лабави

DEN 3.33

Ако не сте сигурни,ве Молиме погледнете ги податоците за облеката што сте ја купиле претходно Ние се оби

Гријанлок Машка Маица Ревер Маица За Вратот Врвови Со Кратки Ракави Мажи Хавајска Блуза Секојдневен Цветен Принт Летни Кошули
  • Новак

Гријанлок Машка Маица Ревер Маица За Вратот Врвови Со Кратки Ракави Мажи Хавајска Блуза Секојдневен Цветен Принт Летни Кошули

DEN 1.00

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Блузи Со Кратки Ракави, Блуза Со Кратки Ракави, Мажи Со Ко�

Лопеција-Ста Блузи За Жени Мода V Вратот Маици За Жени Продажба Дозвола Мода Жени Плус Големина Цврст V-Вратот Ракав Преклопете
  • Новак

Лопеција-Ста Блузи За Жени Мода V Вратот Маици За Жени Продажба Дозвола Мода Жени Плус Големина Цврст V-Вратот Ракав Преклопете

DEN 1.00

Мода Жени Плус Големина Цврст VВратот Ракав Преклопете Полите Лабава Врвот Маица ве молиме проверете Ја

Дуксер без качулка За Женски Женски Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Туника Топ Пуловер Блуза Полиестерски дуксер жени
  • Новак

Дуксер без качулка За Женски Женски Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Туника Топ Пуловер Блуза Полиестерски дуксер жени

DEN 388.64

Бидејќи вистинската големина Е АЗИСКА ГОЛЕМИНА, таа е премала, препорачливо е да ја следите нашата табе�