Машка Секојдневна Зимска Кадифена Јакна Со Кадифен Топол Капут Јакна Со Јака со Долги Ракави Со Патент Џеб Модна Јакна

Машка Секојдневна Зимска Кадифена Јакна Со Кадифен Топол Капут Јакна Со Јака со Долги Ракави Со Патент Џеб Модна Јакна

DEN 1055.84

Достапност

Пол : менокација : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата Сезона : Content Содржина На Производот : 1 Топла Јакна За Палто За Мажи Ладно Време За Мажи 3х Табела со Големина на Јакна за Дожд : . Големина : М САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31" Рамо : 46.5 см/18.31" Ракав : 64см/25.20" Должина : 66см/25.98"Големина : Л САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 114см/44.88" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 65.5 см/25.79" должина : 68СМ/26.77"големина : xl сад : 12 еу : 42 Биста : 118см/46.46" рамо : 49.5 см/19.49" Ракав : 67см/26.38" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56"големина : xxl сад : 14 еу : 44 биста : 122см/48.03" рамо : 51см/20.08" ракав : 68,5 см/26,97" должина : 72см/28,35"големина : хххл сад : 16 еу : 46 биста : 126см/49,61" рамо : 52,5 см/20,67" РАКАВ : 70см/27,56" должина : 74см/29,13" стил на дизајн : ве молиме имајте предвид дека постојат мали разлики во бојата и големината поради некои неодоливи фактори МАШКА СЕКОЈДНЕВНА ЗИМСКА КАДИФЕНА ЈАКНА со кадифен топол капут јакна со јака со Долги ракави џеб со патент модна Јакна удобен Материјал, Погоден за различни прилики, стилски и моден Ве Прават попривлечни. Услуга : Нашите Палта Користат Мека И Удобна Ткаенина Ве Молиме Изберете Го Нашиот Производ, Ние Ќе Се Обидеме Да Ги Задоволиме Вашите Потреби. Материјал : Изработен Е Од Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Обезбедува Лесна Удобност Заедно со Мека и Топла Функција, Лесна Мека Ткаенина за Удобно Искуство ,лесна За Носење,без Брчки. Големина : Големината На Производот Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фетерална Машка Еднобојна Буква Отпечатена Лабава Капка Ракави На Рамената Дуксери Машки Секојдневни Спортски Дуксери облечени
  • Новак

Фетерална Машка Еднобојна Буква Отпечатена Лабава Капка Ракави На Рамената Дуксери Машки Секојдневни Спортски Дуксери облечени

DEN 1103.84

Машка Еднобојна Буква Отпечатена Лабава Капка Ракави На Рамената Дуксери Машки Обични Спортски Дуксер�

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна
  • Новак

Женска Камизола Шорцеви Комплет Ноќна Облека Комплети Долна Облека Нова Чипка Долна Облека Облека За Спиење Пижами Со Еднобојна

DEN 239.84

Материјал : 95% Вискоза Сезона : Лето,Пружина : Женски Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Секојдневна должина