Тојела Златен Луксузен Рачно Изработен Капка Масло Инкрустиран Бел Циркониум Еден Прстен Златен Број 12

Тојела Златен Луксузен Рачно Изработен Капка Масло Инкрустиран Бел Циркониум Еден Прстен Златен Број 12

DEN 1.67

Достапност

Преглед : 100% нов дизајн и висококвалитетни задолжителни работи за модните жени имаат прекрасен изгледспецификации : Материјал : позлатен стил : Европско И Американско Моделирање : геометриски процес на третман : галванизација : златна големина : Број 6, Број 7, Број 8, Број 9, Број 10, Број 11, Број 12 Содржина на пакетот : 1 х Прстен Тојела Златен Луксуз рачно изработена капка масло инкрустирана бела циркониум еден прстен златен број 12.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат