Кошули за спиење За Мажи Лаунџвеар Лабава Пижама Топ В Врат Краток Ракав Обични Летни Маици

Кошули за спиење За Мажи Лаунџвеар Лабава Пижама Топ В Врат Краток Ракав Обични Летни Маици

DEN 303.84

Достапност

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица За Вратот V, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза, Летна Плажа Тип На Шема : Цврста Боја : Црвена, Бела, Сива, Црна (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Вискоза, 5% спандекснеклин : V Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.Материјал : Изработени Од супер мека и врвно дише перформанси вискоза и спандекс, нашите машки Маици Со Врат ве одржуваат ладни бидејќи изгледате уште поладно.2.Дизајн : Меки И удобни Маици Со кратки ракави, широки кошули, дизајн со врат и цврста боја, маица со врат, мека на допир за удобно носење, се чувствува одлично во текот на целиот ден.3.Погодна Пригода : секојдневна, канцеларија, работа, датум, слободно време, спорт, патување, улица итн. Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди. Совршен подарок за семејства, пријатели Или момче Содржина на пакетот : 1 Х Машки Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Кратки Ракави Блузи, V Вратот Маица Кошула, Секојдневен Маица Блуза, Летна Плажа Маици, Краток Ракав Маици, Модални V Вратот Маици. Материјал-95% Вискоза, 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека И Дише, Удобна За Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Краток Ракав Блузи, V Вратот Лето Пуловер Маици, Удобно И Мека Маица, лабава Вклопуваат Основни Мета, Трендовски и Убав. Повод-Удобно И Лабаво Секојдневно Носење, Совршено За Секојдневни Прилики Работа, Спорт, Одмор, Фитнес, Трчање, Возење Велосипед, Плажа И Секојдневно Носење Итн. Натпревар-Спарете Се Со Вашите Омилени Панталони, Хеланки, Црни Панталони Или Тексас Фармерки За Класичен Изглед Кој Никогаш Не Излегува Од Мода. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика. Совети : Табелата Со Генерички Големини Не Е Нашата Големина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лии - Светска Долна Облека За Женска Целосна Покриеност Не Поместена Удобност Минимизатор Градник Без Жица Плус Големина Виолетова,
  • Новак

Лии - Светска Долна Облека За Женска Целосна Покриеност Не Поместена Удобност Минимизатор Градник Без Жица Плус Големина Виолетова,

DEN 2.00

Челичен Прстен Тенок Женски Градник Предно Копче Што Дише Собира Градници За Градник За Удобност За Дол

Хуанледаш Плажа Шапка Рамен Врв Голем Раб Целосна Мрежа Обична Прилагодлива Тока Секојдневна Крема За Сончање За Дишење Воена
  • Новак

Хуанледаш Плажа Шапка Рамен Врв Голем Раб Целосна Мрежа Обична Прилагодлива Тока Секојдневна Крема За Сончање За Дишење Воена

DEN 143.84

Опис : Одликувајќи се со дизајн на мрежа, оваа капа дише и е удобна за носење, што ја прави одличен избор з

Танкини Костими За Капење Два Костуми За Капење Женски Танкини Костими За Капење Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Плус Големина
  • Новак

Танкини Костими За Капење Два Костуми За Капење Женски Танкини Костими За Капење Печатен Резервоар Со Машки Шорцеви Плус Големина

DEN 319.84

Големина : С Биста : 70см / 27.56" Половината : 70см / 27.56" Хиплајн : 76см / 29.92" Големина : М Биста : 74см / 29.13" Половина

Фзм Божиќ Дете Дете Бебе Девојчиња Момчиња Со Долг Ракав Симпатична Цртан Филм Крпеница Блуза Панталони Пј Панталони Облека
  • Новак

Фзм Божиќ Дете Дете Бебе Девојчиња Момчиња Со Долг Ракав Симпатична Цртан Филм Крпеница Блуза Панталони Пј Панталони Облека

DEN 224.00

Големина : 80 Препорачана Возраст : 1218 Месеци Биста : 58см / 22,83" Врвови Должина : 39см / 15,35" Должина На Пантало�