Убиј Го Бил Гроздобер Постер Црна Маица

Убиј Го Бил Гроздобер Постер Црна Маица

DEN 2.33

Достапност

Ова е најквалитетна, официјално лиценцирана стока за поп-култура на располагање! Машинско перење ладно со слични бои, сува ниска топлина. 100% автентичен + потврден производ. Оваа врвна маица е изработена од лесна фина ткаенина од дрес. Лесен, класичен фит, ракав со двојна игла и долниот раб. Убиј Бил Филм Гроздобер Постер Слика Возрасни Краток Ракав Маица Графички Маица.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мажи Модни Кардигански Кошули Палто Машка Универзитетска Јакна Секојдневна Зимска Јагнешка Волна Топла Планинска Обложена Овча
  • Новак

Мажи Модни Кардигански Кошули Палто Машка Универзитетска Јакна Секојдневна Зимска Јагнешка Волна Топла Планинска Обложена Овча

DEN 287.68

Големина : М Биста : 115см / 45.3" Рамо : 48.5 см / 19.1" Должина : 76см / 29.9" Ракав : 61см / 24.0" Големина : Л Биста : 110см / 43.3"