Codllyne IDMB-334133b Minimag II Magstripe Читач, Песна 1, 2, и 3, USB Тастатура Емулација, Црна, Мал отпечаток да се вклопат во тесни места

Codllyne IDMB-334133b Minimag II Magstripe Читач, Песна 1, 2, и 3, USB Тастатура Емулација, Црна, Мал отпечаток да се вклопат

DEN 2.67

Достапност

Минимаг II е интелигентен, програмабилен читач На Магстрипи кој обезбедува широк спектар на функционалност и вредност во пригодна големина на пакетот. Целата единица е долга само 90 мм, околу должината на кредитната картичка. Чита до три песни (варира во зависност од моделот) на информации со едно лизгање во која било насока. Има бипер И ИНДИКАТОР СО ТРИ бои ЗА да сигнализира успешно читање. Читателот може да се програмира така што форматот на податоци и интелигентниот излез на интерфејсот можат да бидат програмирани и конфигурирани за да одговараат на барањата за апликација и комуникација. Програмирањето е лесно со користење на софтверот За КОМПЈУТЕРСКИ Магсвајп НА ID TECH. Мал отпечаток за вклопување на тесни места. Чита до 3 песни (варира во зависност од моделот) на информации. Двонасочно читање со лизгање. Супериорно читање на високи нервози, изгребани и истрошени картички. Сигурен за повеќе 1,000,000 картичка удари.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно Милениче Плунка Пешкир Цвет Говедско Месо Шема Миленичиња Бандана Мачка Кученце Марамче Додатоци За Чешлање Миленичиња
  • Новак

Домашно Милениче Плунка Пешкир Цвет Говедско Месо Шема Миленичиња Бандана Мачка Кученце Марамче Додатоци За Чешлање Миленичиња

DEN 1.67

Пет Плунка Пешкир Цвет Говедско Месо Шема Миленичиња Бандана Мачка Кутре Марамче Чешлање Додатоци Миле

Долга Нога Новогодишна Елка Кукла Божиќ Мал Дедо Гном Гумен Играчка Висат Декорација Волшебник Прикажи Прозорец Фотографија
  • Новак

Долга Нога Новогодишна Елка Кукла Божиќ Мал Дедо Гном Гумен Играчка Висат Декорација Волшебник Прикажи Прозорец Фотографија

DEN 127.84

Карактеристика : Погоден За украсување на домот, канцеларија, прикажување прозорец или фотографирање.Д�

Летен Клиренс За Заштеди Женска Облека Пуловер Со Кратки Ракави Со Долги Панталони Тренерки Џогер Комплет Обични Панталони Со
  • Новак

Летен Клиренс За Заштеди Женска Облека Пуловер Со Кратки Ракави Со Долги Панталони Тренерки Џогер Комплет Обични Панталони Со

DEN 2.00

Можеби сте сигурни дека ќе се обидеме да дадеме се од себе за ваше задоволство.Ако не сте сигурни,ве Моли

Миулинска Маска Екстендер, Анти-Затегнување Заштитник За Уши Декомпресија Носителот Кука Уво Ремен Додатоци Уво Костец Продолжување
  • Новак

Миулинска Маска Екстендер, Анти-Затегнување Заштитник За Уши Декомпресија Носителот Кука Уво Ремен Додатоци Уво Костец Продолжување

DEN 0.33

Спецификација : Материјал : Силиконска боја : сина боја : долга 16 см и широка 2 см карактеристики : 1.Маска и

Летна Продажба Секојдневни Комбинезони За Жени Лето Плус Големина V Вратот Џеб Со Кратки Ракави Џеб За Колена Секојдневен Комбинезон
  • Новак

Летна Продажба Секојдневни Комбинезони За Жени Лето Плус Големина V Вратот Џеб Со Кратки Ракави Џеб За Колена Секојдневен Комбинезон

DEN 1103.68

Женски Печатени Трегери Со Двоен Џебен Коноп Секојдневен Комбинезон Женска печатена лежерна кошула со

Женски Дуксери Од Екипажот Пуловер Врвови За Вежбање Паѓаат Тинејџерски Девојки Со Долги Ракави Облека Препи Симпатична Облека
  • Новак

Женски Дуксери Од Екипажот Пуловер Врвови За Вежбање Паѓаат Тинејџерски Девојки Со Долги Ракави Облека Препи Симпатична Облека

DEN 271.68

Ткаенина : лакидејски дуксер на екипажот изработен од 100% памук висококвалитетен материјал погоден за к�

Јога Панталони Градиент Со Висок Струк Печатени Хеланки За Кревање Задник Зимски Секојдневен Тренинг Слаби Капри Панталони
  • Новак

Јога Панталони Градиент Со Висок Струк Печатени Хеланки За Кревање Задник Зимски Секојдневен Тренинг Слаби Капри Панталони

DEN 63.84

Ткаенината Удобна, Мека и растеглива ткаенина, добра дишење и апсорпција на пот без триење на кожата.жен