Женски Летен Фустан В - Вратот Шпагети Ремен А-Линија Моден Резервоар Врвот Обичен Плажа Фустан Црна Л

Женски Летен Фустан В - Вратот Шпагети Ремен А-Линија Моден Резервоар Врвот Обичен Плажа Фустан Црна Л

DEN 1.33

Достапност

Ќе ви се допадне разновидноста на овие летни секојдневни фустани. Совети : . Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите, но не и истите перформанси на различни тела како на моделот. Изработен Од Полиестер за да создаде проточен сарафан кој е удобно лесен и неверојатно мек за да го надополни убавото време.Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женскиматеријал : 95% Полиестер, 5% Памучни Бои : Црна Големина : Должина На Ракавот : како што е прикажано деколте : како што е прикажано сезона : Летен Стил : Мода,Каузалност Содржина На Пакет : 1 ПАРЧИЊА Фустан .


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хуанледаш Плажа Шапка Рамен Врв Голем Раб Целосна Мрежа Обична Прилагодлива Тока Секојдневна Крема За Сончање За Дишење Воена
  • Новак

Хуанледаш Плажа Шапка Рамен Врв Голем Раб Целосна Мрежа Обична Прилагодлива Тока Секојдневна Крема За Сончање За Дишење Воена

DEN 143.84

Опис : Одликувајќи се со дизајн на мрежа, оваа капа дише и е удобна за носење, што ја прави одличен избор з

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За
  • Новак

Бикини за Бикини Костим За Капење Женска Мода Секојдневна Еднобојна Шуплива Обврзувачка Бикини Без Грб Поставува Костими За

DEN 3.33

Женска Мода Обична Еднобојна Шуплива Бикини Без Грб Поставува Карактеристики : 1 Дводелен костим за кап�

Блузи за вежбање со долги ракави за женски Женски Панталони Со Долги Ракави Секојдневен Елегантен Деловен Костум Комплети салон
  • Новак

Блузи за вежбање со долги ракави за женски Женски Панталони Со Долги Ракави Секојдневен Елегантен Деловен Костум Комплети салон

DEN 591.68

It изработена е од материјали ,ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење