Смешни Жени Мода Краток Каубојка Подигање Работа Средна Пета Широк Теле Западна Чизми Црна 5.5

Смешни Жени Мода Краток Каубојка Подигање Работа Средна Пета Широк Теле Западна Чизми Црна 5.5

DEN 0.67

Достапност

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Везени Чизми, Широки Чизми За Теле, Западни Чизми, Чизми За Каубојка, Гроздобер Чизми, Западни Чизми За Каубојка, Кратки Чизми Тип На Шема : Еднобојна, Везена Боја : Црна, Црвена, Розова Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, сад 9 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Надворешен Ѓон : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Буци : Повлечете Го Типот На Прсти : Висина На Зашилена Цевка : Средината На Сезоната На Телиња : Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Патувања, Одмор, РАБОТА, ЗАБАВИ : 1. Западните чизми се совршен избор за кога треба да изгледате стилски додека сте во движење.2. Овие чизми функција везени детали, средината на теле и буци пета моден дизајн.3. Никогаш нема да сакате да ги соблечете овие класични гроздобер чизми. Тоа ќе биде совршена основа за вашите омилени обични панталони.4. Ретро западни чизми, каубојски чизми за жени. Одличен избор за концерти во земјата, музички фестивал на сцена или други дневни прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Западни Чизми За Каубојка (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) € УНИКАТЕН СТИЛ овие западни кратки чизми имаат дизајн на везови со бод и ретро западен стил, кој е модерен и разноврсен. И се одликува со палец од бадем, средна буци блок пета, текстура на зрно од вештачко дрво на петицата, сложени детали за шиење. ●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ●овие женски чизми за каубојка се направени од стп горна и мека постава. Женските западни чизми не само што треба да обезбедат удобност и издржливост, туку и ажурирана мода. €ПРАКТИЧНО q гроздобер чизми со западен стил за жени имаат дизајн на повлекување кој е удобен и брз за облекување и полетување. Стабилна буци пета може да ги релаксира нозете во текот на целиот ден. Обезбедува исклучителна удобност во текот на целиот ден. ●МОДНИ ЧИЗМИ●во пролет, зима или aut, овие чизми за западни жени се задолжителен предмет во секоја гардероба; изгледот инспириран од каубојка може да биде поврзан со фармерки или фустани за западен талент на која било облека. Тоа е дизајн покажува исклучителен западен моден стил кој ви дава дека вистински каубојка аура. Најдобар подарок за мајка, девојка, девојка. Погоден за секојдневно одење, возење и дизајн на ретро секојдневен стил. Исто така многу погодност и удобност при работа во канцеларија.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали
  • Новак

Фејлду 30гр Разнобојна Рафија Хартија Парчиња Прамени Филер За Трева Рендан Крцкав Исечен Конфети за Полнење Корпа Материјали

DEN 3.00

Описи : Материјал : Хартија Боја : 49 бои можете да изберете Од Вино Црвена, Црвена, Розова Црвена, Розова, �

Хортон, Џенет Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Верверица Даглас стои на
  • Новак

Хортон, Џенет Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Насловено-Верверица Даглас стои на

DEN 255.84

Џенет Хортон претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 23х32 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање

Лии - Светска Долна Облека За Женска Целосна Покриеност Не Поместена Удобност Минимизатор Градник Без Жица Плус Големина Виолетова,
  • Новак

Лии - Светска Долна Облека За Женска Целосна Покриеност Не Поместена Удобност Минимизатор Градник Без Жица Плус Големина Виолетова,

DEN 2.00

Челичен Прстен Тенок Женски Градник Предно Копче Што Дише Собира Градници За Градник За Удобност За Дол

Хуанледаш Плажа Шапка Рамен Врв Голем Раб Целосна Мрежа Обична Прилагодлива Тока Секојдневна Крема За Сончање За Дишење Воена
  • Новак

Хуанледаш Плажа Шапка Рамен Врв Голем Раб Целосна Мрежа Обична Прилагодлива Тока Секојдневна Крема За Сончање За Дишење Воена

DEN 143.84

Опис : Одликувајќи се со дизајн на мрежа, оваа капа дише и е удобна за носење, што ја прави одличен избор з

Облека за ноќта на вештерките За Мало Бебе Писма Со Духови Од Тиква Печатење На Вратот На Екипажот Дуксери Со Долги Ракави И
  • Новак

Облека за ноќта на вештерките За Мало Бебе Писма Со Духови Од Тиква Печатење На Вратот На Екипажот Дуксери Со Долги Ракави И

DEN 303.68

Момчиња Момчиња Паѓаат Облека Тиква Лице Печатење На Екипажот Вратот Долги Ракави Дуксери и Долги пант�

Земете Голи Туш Завеса За Бања Декор, Смешни Златен Текст На Розова Мермер Туш Завеса Со Куки Во собата, Апстрактни Вода Бранување
  • Новак

Земете Голи Туш Завеса За Бања Декор, Смешни Златен Текст На Розова Мермер Туш Завеса Со Куки Во собата, Апстрактни Вода Бранување

DEN 175.68

ИЗВЕСТУВАЊЕ : 1 Ве молиме измерете ја големината на вашата бања пред да купите за да изберете завеса за т

Амтдх Маици Клиренс Женски Кошули Екипажот Долги Ракави Кошули За Жени Пуловер Вино Црвено Стакло Дедо Мраз Капа Дуксери За
  • Новак

Амтдх Маици Клиренс Женски Кошули Екипажот Долги Ракави Кошули За Жени Пуловер Вино Црвено Стакло Дедо Мраз Капа Дуксери За

DEN 255.84

Забелешки : кошули со ракави за жени кошула плус големина женска женска облека мода 2022 вупи голдберг бо�