Финелиљубов Луксузна Четка За Тоалет Со Држач, Силиконски Влакна Комплет За Четка За Чистење Садови За Бања ,Модерна И Компактна Четка За Чистење Тоалети, Влакна Со

Финелиљубов Луксузна Четка За Тоалет Со Држач, Силиконски Влакна Комплет За Четка За Чистење Садови За Бања ,Модерна И Компактна

DEN 3.00

Достапност

Луксузна Четка За Тоалет Со Држач, Силиконски Влакна Комплет За Четка За Чистење Садови За Бања ,Модерна И Компактна Четка За Чистење Тоалети, Влакна Со Долга Рачка За Бања Карактеристика : Количина : 1 парчиња Боја : бел Материјал : пластика+големина на Производот : 44х10х10см/17, 32х3, 94х3, 94во големина На Пакувањето : 22х11х11см/8, 66х4.33х4, 33инет Тежина : 200гр/0,44 Лбгрос Тежина : 345гр/0,76 Фунти Опис : 360-Степен Не-Гребење тпр материјал влакна : Лесно ги отстранува Дамките на површината на блиската столица Со Мали гребнатини, со помала веројатност да се истрошат, издржливи и цврсти. Надградениот материјал од алуминиумска прачка избегнува ' рѓосување.Главата На Четката што се пере : Нема да Се извалка, главата на четката брзо се суши по чистењето на тоалетот, нема места за криење на дамките Лесна И Ефикасна Алатка За Чистење : со рачката на нашиотanономски рачки за чистење тоалети со димензии 40 см, можете да обезбедите темелно длабоко чистење на секој сантиметар од вашиот тоалет, дури и внатре во жлебовите, без да ви треба дополнително чистење tools.No Истури : Висококвалитетната пп задебелена основа нема лесно да се преврти или да пропадне, одржувајте ја вашата бања чиста и убав изглед. Лесна Инсталација : комплетот за четки за тоалет е составен од неколку делови, кои можат брзо да се соберат за само една или две минути. Постојат соодветни силиконски глави за четки за тоалет за дополнителни опции. Содржина на пакетот : 1x тоалетна четка_ Повластени цени, нашите производи се купуваат директно од производителот и се испраќаат што е можно поскоро, отфрлајќи го зголемувањето на цените од дилерите и агентите за да се осигурате дека можете да купите нови производи по најприфатлива цена. Квалитетот е сигурен. Секој од нашите производи ќе има 2-3 инспектори за квалитет стационирани во фабриката. Во прилог на само-инспекција на фабриката, нашите вработени, исто така, случајно ќе изберат производи за инспекција. Кога проблемот со квалитетот при случајна инспекција ќе достигне 0,6538%, Ќе Престанеме да ја купуваме оваа серија производи за да се осигураме дека производите што ги добиваат клиентите се со одличен квалитет. Ако најдете какви било проблеми со квалитетот со нашите производи, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро, ние ќе користиме бесплатни замени, враќања, попусти итн. за да добиете задоволително решение.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Истџинг Тоалетна Четка Со Долга Рачка, Силиконска Четка За Тоалет, Силиконска Четка За Тоалет За Голф, Глава За Четка За Голф
  • Новак

Истџинг Тоалетна Четка Со Долга Рачка, Силиконска Четка За Тоалет, Силиконска Четка За Тоалет За Голф, Глава За Четка За Голф

DEN 302.08

краток опис не е достапен ● ДЛАБОКО ИСЧИСТЕТЕ ГО СЕКОЈ АГОЛ од ТОАЛЕТОТ.уникатниот дизајн на главата на

Сунѓер Замена За Еднократна Употреба Мултифункционална Глава За Четка За Чистење Бања Поставена Четка За Тоалетна Чинија ВИОЛЕТОВА
  • Новак

Сунѓер Замена За Еднократна Употреба Мултифункционална Глава За Четка За Чистење Бања Поставена Четка За Тоалетна Чинија ВИОЛЕТОВА

DEN 302.08

Тип : Четка За Тоалетна Чинија Материјал : Сунѓер Боја : Сина,Жолта, Виолетова Големина : 6,51,3 см Сосема Нов

Флексибилна Четка За Тоалетна Четка, Мултифункционална Четка За Тоалет, Долга Рачка Што Не Се Лизга, Држач За Монтирање На Ѕид,
  • Новак

Флексибилна Четка За Тоалетна Четка, Мултифункционална Четка За Тоалет, Долга Рачка Што Не Се Лизга, Држач За Монтирање На Ѕид,

DEN 0.33

на различни агли Удобен И Стилски Дизајн : designономскиот дизајн на рачката што не се лизга е удобен за држ

Дома Тоалет Четка Постави Згусне Нерѓосувачки Челик Тоалет Сад Долга Рачка Тоалет Почиста Сад Почиста Четка И Држач Во Собата
  • Новак

Дома Тоалет Четка Постави Згусне Нерѓосувачки Челик Тоалет Сад Долга Рачка Тоалет Почиста Сад Почиста Четка И Држач Во Собата

DEN 0.67

Опис r r четката за тоалет е дизајнирана со капак за да избегне валкање на рацете и густи влакна за темелн