Бафало Снежна Бура Делукс Сина И Црна Зимска Покривка За Базен-18 ' Круг

Бафало Снежна Бура Делукс Сина И Црна Зимска Покривка За Базен-18 ' Круг

DEN 1439.84

Достапност

Направено од цврста, издржлива полиетиленска ткаенина, оваа тркалезна зимска покривка за базен нема да пукне, подели или искине од студот. Лесниот материјал е полесен за ставање и соблекување на базенот и зазема помалку простор за складирање. Биволската Снежна Бура Делукс Сина/Црна Зимска Обвивка е изработена од Тројно ламиниран полиетилен и тројно дебели рабови двојно зашиени со најлонски навои отпорни на УВ. Бафало Снежна Бура Делукс Сина / Црна Зимска Покривка Големина На Базенот : 18 ' Круг. Големина На Капакот : 21 ' Круг. Карактеристики : Двојно зашиени и тројно дебели рабови користејќи најлонски навои отпорни НА УВ. Месинг громови на секои 3' за дополнителни опции за обезбедување. Тројно ламинирано за дополнителна јачина. Ултравиолетова светлина инхибитор за заштита од сонцето штетни зраци. 3 ' настрешница. 8 х 8 крим по квадратен инч. Гаранција : 10-годишна ограничена гаранција.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат