Машинадомашен Комплет Алатка За Вајање Глина Комплет ЗА Моделирање Занаети САМ Комплет Пренослив Сет За Измазнување На Обликување Скулптури

Машинадомашен Комплет Алатка За Вајање Глина Комплет ЗА Моделирање Занаети САМ Комплет Пренослив Сет За Измазнување На Обликување

DEN 1.33

Достапност

Опис : во пакетот има 35 парчиња алатки за скулптури од глина, кои се доволни за да ги задоволат вашите различни потреби, можете да нарачате без грижи.Оваа алатка за моделирање е цврста и издржлива за употреба бидејќи е изработена од материјали од дрво и нерѓосувачки челик, можете да ја користите долго време и лесно да ја чистите.Овој вид алатка за моделирање глина е дизајнирана со рачка, која е погодна за држење и употреба, не е лесно да и наштети на вашата рака, правејќи го вашето измазнување поудобно и полесно.Таму е опремен со торба за складирање, можете да ги чувате вашите алатки во торбата и да ја носите кога излегувате, што нема да зазема толку многу простор.Оваа алатка за вајање глина може да ви помогне да направите различни слики и скулптури, можете да уживате во задоволството во дизајнот.Спецификација : Материјал : дрво, нерѓосувачки челик, силикон.Боја : прикажи како слики.Големина : прикажи како слики.Забелешка : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме, дозволете мало отстапување за податоците за мерењето и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Пакет вклучени : 1x глина скулптура алатка во собата.(35 парчиња) овој вид комплет алатки за вајање глина вклучува многу различни алатки, доволно за да ги задоволите вашите различни видови потреби, можете да нарачате според вашата потреба. Алатката за моделирање глина е цврста и издржлива, можете да ја користите долго време без да бидете скршени. Оваа алатка за измазнување на скулптурата е дизајнирана со торба за складирање што е погодна за чување и носење. Овој вид алатка за обликување глина е дизајнирана со соодветна рачка, што е погодно за држење и употреба, заштедувајќи сила за вас. Можете да ги користите овие алатки за моделирање за да направите различни слики и слики, вежбајќи ја вашата оперативна способност.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Гвиа дел вијагеро пор ел феро-карил Де Севиља А Кадиз : кон ламинас литографијадас кве претставник лас вистас де лас поблационес
  • Новак

Гвиа дел вијагеро пор ел феро-карил Де Севиља А Кадиз : кон ламинас литографијадас кве претставник лас вистас де лас поблационес

DEN 1119.84

Кожено издание Јазик : Шпанска Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите со златен лист печатење на' рбетот...

Женски Комбинезони Без Ракави Вратоврска Јазол Ремен Широка Ромпер Со Џебови Празнични Цветни Една Секојдневна Облека Облека
  • Новак

Женски Комбинезони Без Ракави Вратоврска Јазол Ремен Широка Ромпер Со Џебови Празнични Цветни Една Секојдневна Облека Облека

DEN 0.67

комбинезон активни ромпери за жени ромпери за јуниори удобни комбинезони за жени памучни ромпери за же�

Летен Клиренс За Заштеди Женска Облека Пуловер Со Кратки Ракави Со Долги Панталони Тренерки Џогер Комплет Обични Панталони Со
  • Новак

Летен Клиренс За Заштеди Женска Облека Пуловер Со Кратки Ракави Со Долги Панталони Тренерки Џогер Комплет Обични Панталони Со

DEN 2.00

Можеби сте сигурни дека ќе се обидеме да дадеме се од себе за ваше задоволство.Ако не сте сигурни,ве Моли

Брзо Сушење Плажа Пешкир Цртан Филм Шарени Диносаурус Животни Правоаголник Бања Пешкир За Јога Спа Активности На Отворено Жени
  • Новак

Брзо Сушење Плажа Пешкир Цртан Филм Шарени Диносаурус Животни Правоаголник Бања Пешкир За Јога Спа Активности На Отворено Жени

DEN 3.00

Нашите крпи за плажа се поголеми од традиционалните, обезбедувајќи доволно покриеност за сушење или ше�

Женски Дуксери Од Екипажот Пуловер Врвови За Вежбање Паѓаат Тинејџерски Девојки Со Долги Ракави Облека Препи Симпатична Облека
  • Новак

Женски Дуксери Од Екипажот Пуловер Врвови За Вежбање Паѓаат Тинејџерски Девојки Со Долги Ракави Облека Препи Симпатична Облека

DEN 271.68

Ткаенина : лакидејски дуксер на екипажот изработен од 100% памук висококвалитетен материјал погоден за к�

Идораван Машки Блузи Клиренс Лето Нова Секојдневна Мода Касуан Ревер Обична Карирана Кошула Јакна Ракав Превртување Јака Блуза
  • Новак

Идораван Машки Блузи Клиренс Лето Нова Секојдневна Мода Касуан Ревер Обична Карирана Кошула Јакна Ракав Превртување Јака Блуза

DEN 639.84

Може да сметате На Машките Летни Лежерни Кошули На Идораван за да се грижите за секојдневните денови и п

Пролет Лето Печатени Комбинезони За Жени Предупредуваат Памучни Широки Панталони За Нозе Широки Комбинезони Со Широко Вклопување
  • Новак

Пролет Лето Печатени Комбинезони За Жени Предупредуваат Памучни Широки Панталони За Нозе Широки Комбинезони Со Широко Вклопување

DEN 2.67

✿Женска Облека Летен Клиренс✿ Ние сме брендот : килаког, нов бренд што го создадовме во 2019 година...

Бонбони Кофа, Преносни Пластични Тиква Декор Трик или Лекување Торба, Бонбони Носителот Торба Со Рачка За Ноќта на Вештерките
  • Новак

Бонбони Кофа, Преносни Пластични Тиква Декор Трик или Лекување Торба, Бонбони Носителот Торба Со Рачка За Ноќта на Вештерките

DEN 3.33

Функција : Одличен подарок за пријатели, деца, семејство итн Додадете уникатна атмосфера на вашата заба