Лументо Жени Бохо Работа Туника Блуза Обичен Срце Печатење Маица Боемска Чипка Зашиени Пуловер

Лументо Жени Бохо Работа Туника Блуза Обичен Срце Печатење Маица Боемска Чипка Зашиени Пуловер

DEN 1.00

Достапност

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Усни Печатени Врвови, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Печатење На Срце, Печатени Усни Боја : Црна, Зелена, Сива, Бела, Сина, Розова (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% полиестернеклин : Ѓердан На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето,Fall,Зима,Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од Полиестер и Памук, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Одбележување На Денот На Американската Независност, инсистирајте на слободата на верата и семејството. Кошула за печатење американско знаме, краток ракав, класичен екипаж, секојдневна кошула погодна за жени. 3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка За Печатење Срце, Женска Усна Печатена Маичка Блуза, Блуза За Туника За Денот На Независноста На Жените4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Врвови За Жени, Секојдневни Маици Со Кратки Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Овој Празник Блузи За Жени Летни Маици За Вратот На Екипажот Со Кратки Ракави, Останува Пријатна и Удобна Додека Одите И Од Тренингот или Сесијата за Одмор во Оваа Мека и Еластична Плисирана Со Странични Врвови. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Женски Летни Врвови Женски Лабави Секојдневни Блузи Со Тркалезно Деколте Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Туника Кошули
  • Новак

Женски Летни Врвови Женски Лабави Секојдневни Блузи Со Тркалезно Деколте Графички Отпечатоци Со Кратки Ракави Туника Кошули

DEN 0.67

Оваа ткаенина за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, зимски и пролетен врв...

Јувул Женски Блузи, Маици И Блузи, Рафл Ракав Туника Тече Полите Гроздобер Кошули Лабава Пуловер Маица Дами Плус Големина Круг
  • Новак

Јувул Женски Блузи, Маици И Блузи, Рафл Ракав Туника Тече Полите Гроздобер Кошули Лабава Пуловер Маица Дами Плус Големина Круг

DEN 351.84

Жените Блузи Мода Лето Секси Лабава Одговара Редовни Жени Кратки Ракави V Копчето За Вратот Top Features : 1.It и

Капрезе Сатенска Свилена Блуза За Жени Кошула Со Копчиња Долги Ракави В Врат Обична Лабава Работа Канцелариски Туника Врвови
  • Новак

Капрезе Сатенска Свилена Блуза За Жени Кошула Со Копчиња Долги Ракави В Врат Обична Лабава Работа Канцелариски Туника Врвови

DEN 1.00

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Врвови, Женски Блузи И Блуза Женски Маици Со Еднобојна Маица Ти�