Чаша Молив Случај Кафеава Кожа Пенкало Торба Студент Канцелариски Материјал Торбичка Носителот Организаторот Училиште Канцелариски Материјали

Чаша Молив Случај Кафеава Кожа Пенкало Торба Студент Канцелариски Материјал Торбичка Носителот Организаторот Училиште Канцелариски

DEN 296.00

Достапност

Тоа не е само футрола за моливи, туку може да се користи и за други намени, како што се мал комплет, мала торба за шминка за жени, патна торба, чанта за монети и така натаму. Можете да ја отклучите торбата со пенкало. Откако ќе ја завршите работата, само затворете ја и фрлете ја во училишната торба или носете ја со себе. Големина : 20*4*9.2 см (8*1.5*3.5 инч). Куќиштето за моливи со чаши е со модно печатење со двојни страни. Материјал : ултрафини влакна стп синтетичка кожа. Торбата со пенкало за чаши Може да складира,организира и носи моливи, пенкала, маркери, острилки за ножеви, гуми за бришење, линијар, кармин, молив за веѓи, промена, клучеви итн. Стилската кутија за моливи е совршен подарок за дипломирање, роденден, враќање на училиште и други фестивали.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат