Израмнето До Големиот Брат E Промовираше Израмнување На Маицата

Израмнето До Големиот Брат E Промовираше Израмнување На Маицата

DEN 911.84

Достапност

Совршен за видео гејмерот кој се израмнува за да биде голем брат за прв пат во 2021 година. Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Совршен за видео гејмерот кој се израмнува за да биде голем брат за прв пат во 2021 година.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат