Женска Мода Лабава Секојдневна Еднобојна Долга Ракав Копче Надолу Кошула Кардиган Врвот

Женска Мода Лабава Секојдневна Еднобојна Долга Ракав Копче Надолу Кошула Кардиган Врвот

DEN 319.84

Достапност

Големина : С Биста : 110см/43.31" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 59см/23.23" Должина : 70см/27.56"Големина : М Биста : 115см/45.28" Рамо : 42.5 см/16.73" Ракав : 60см/23.62" Должина : 71см/27.95"Големина : Л биста : 121см/47.64" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" должина : 72см/28.35"големина : xl Биста : 127см/50.00" рамо : 45.5 см/17.91" ракав : 62.5 см/24.61" Должина : 73см/28.74"Големина : xxl Биста : 133cm/52.36" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 75cm/29.53"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.51" рамо : 49cm/19.29" Ракав : 65.5 cm/25.79" должина : 77cm/30.31"Ве Молиме Забележете Дека Различните Бои имаат различни детали за големината. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Информации За Производот.Пол. Сезона на носење жени : Season/Зима Вклучува : 1 ПАРЧИЊА кардиган топстил. Обична Должина. Редовнофит. Опремен одлично за носење со вашите омилени фармерки, панталони и Друга Нега на облека : Миење Раце/миење машини ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување на сонце и сушење.Повод : дише и лесна ткаенина. Совршен за секојдневен, забава, плажа, шопинг, дом, шопинг, плажа, одмор или канцеларија, кампување, секојдневни активности на отворено.Карактеристики. Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и стил. Обичниот се чувствува мек и удобен, ќе ви се допадне.Стилска форма што рефлектира модерен дизајн, мала тежина и супер мекост за да ве одржува стилски и кул во текот на целиот ден повод : обичен метод на Перење. Рачно миење во ладна вода, сушење или закачување на сувост. Стандардни Карактеристики : краток ракав, долг ракав, јака, копче нагоре, лесен, ракав со манжетни со ролна чешма може да биде 3/1378 ракав, копче нагоре, цврста боја, два џебови на градите, свртете ја јаката надолу, v вратот, Омбре, вратоврска боја, цветни, основни кошули. Гроздобер модерен жените копче надолу кошули, домот и елегантен за работа и канцеларија, но сепак кул и повик за викенд далеку. Оваа блуза со кошули со копчиња може лесно да се совпадне со фармерки, слаби хеланки или шорцеви. Повод : секојдневен, дневен, одмор и забава. ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фетерна Женска Кошула Блуза Копче Ретро Печатење Краток Ракав Секојдневен Основен Кружен Врат Редовни Врвни фустани блузи за
  • Новак

Фетерна Женска Кошула Блуза Копче Ретро Печатење Краток Ракав Секојдневен Основен Кружен Врат Редовни Врвни фустани блузи за

DEN 445.76

Женска Кошула Блуза Копче Ретро Печатење Краток Ракав Секојдневен Основен Тркалезен Врат Редовен Врв :

Рејлун Менс Лето Блузи Кратки Ракави Маици Денот На Независноста Печатење Маица Мажи Лабава Одговара Основни Мета Спорт Блуза
  • Новак

Рејлун Менс Лето Блузи Кратки Ракави Маици Денот На Независноста Печатење Маица Мажи Лабава Одговара Основни Мета Спорт Блуза

DEN 3.33

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица За Вратот На Екипажот, Маица Со Кратк�

клиос Женски Исечени Џемпери Кабел Со Долги Ракави Плетен Врв Обичен Џемпер Од Екипажот Туника Тенок Пуловер Скокач Зимски Џемпери
  • Новак

клиос Женски Исечени Џемпери Кабел Со Долги Ракави Плетен Врв Обичен Џемпер Од Екипажот Туника Тенок Пуловер Скокач Зимски Џемпери

DEN 2.67

● Нега на облека : машинско перење Со торба за перење во нежен циклус препорачано, рачно перење, не белењ

Кошули Со долги Ракави Удобни Лелеави Памучни Лен Долга Кошула Фустан Со Копче За Глуварче Со Тркалезен Врат Графички Врвови
  • Новак

Кошули Со долги Ракави Удобни Лелеави Памучни Лен Долга Кошула Фустан Со Копче За Глуварче Со Тркалезен Врат Графички Врвови

DEN 316.64

Материјал : Полиестер Големина : М Големина.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцов�

Женски Врвови Клиренс под уши Врвови За Жени Обични Пролетни Летни Жени Обична Маица Денот На Независноста Печатени Тркалезни
  • Новак

Женски Врвови Клиренс под уши Врвови За Жени Обични Пролетни Летни Жени Обична Маица Денот На Независноста Печатени Тркалезни

DEN 1.00

Жените Обична Маица Денот На Независноста Печатени Круг Вратот Краток Ракав Пуловер Блуза Блузакаракт�