Вејверли инспирации 44 памучен магичен тепих за шиење и занаетчиска ткаенина и од завртката, сина и бела боја

Вејверли инспирации 44 памучен магичен тепих за шиење и занаетчиска ткаенина и од завртката, сина и бела боја

DEN 3.00

Достапност

Тука ја воведуваме ткаенината за печатење на шемата, од Болт. Совршено за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетници кои сакаат да научат како да ги изработуваат своите уникатни идеи. Одлично за домашен декор, ткаенина на отворено, ватирање и занаетчиство. Набавка во целосна завртка од 8 двор. Лесно за грижа за. Со вашата брилијантна работа, тоа ќе го осветли вашиот сладок дом за радост и удобност. Вејверли инспирации ткаенина . 100 % памук. 44 "Ширина. Меџик тепих Дизајн на мали мастила. Грижа : Машинско миење ладно со слични бои; не бели; не се сува суво;


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна
  • Новак

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна

DEN 1.00

Ве молиме Нов Обид За Илибер Килим Илибер Килим Од Вештачко Зајачко Крзно е направен со висококвалитетн

Земете Голи Туш Завеса За Бања Декор, Смешни Златен Текст На Розова Мермер Туш Завеса Со Куки Во собата, Апстрактни Вода Бранување
  • Новак

Земете Голи Туш Завеса За Бања Декор, Смешни Златен Текст На Розова Мермер Туш Завеса Со Куки Во собата, Апстрактни Вода Бранување

DEN 175.68

ИЗВЕСТУВАЊЕ : 1 Ве молиме измерете ја големината на вашата бања пред да купите за да изберете завеса за т