Колачиња со сендвич од портокалова крем чоколада, колачиња за Ноќта на вештерките, 1. Оз закуска пакет

Колачиња со сендвич од портокалова крем чоколада, колачиња за Ноќта на вештерките, 1. Оз закуска пакет

DEN 63.68

Достапност

Направете ја сезоната на есен да се разоткрие со колачињата за Ноќта на вештерките Орео! Овие Орео Ноќта на вештерките сендвич богати, портокалово орео крем полнење помеѓу задебелен вкус на две колачиња со чоколади нафора со разновидни дизајни за колачиња за Ноќта на вештерките. Спакувано во празничен Орео Бу! Пакет за Ноќта на вештерките со дизајн на тиква, овие две брои закуски пакувања од колачиња со сендвич со чоколади од Орео се идеални третмани за Ноќта на вештерките за вашиот трик или третираат торби или забава за Ноќта на вештерките, фаворизираат еден трик од 1,02 мл или третираат торба од Орео портокалова крем чоколадо сендвич колачиња, 2 колачиња за Ноќта на вештерките по Пак закуска (пакувањето може да варира). Две колачиња за Ноќта на вештерките Орео со оригинален крем во боја на портокал и разновидни дизајни за колачиња за Ноќта на вештерките прават вкусни паднати третмани. Кошерските колачиња од Ноќта на вештерките Кошер се совршено затемнети и споделени и прават забавни закуски за Ноќта на вештерките. Колачињата во Орео се одлични закуски за падови за кутии за ручек, третмани за Ноќта на вештерките, забави за забави за Ноќта на вештерките и трик или третираат закуски за торби. Погодното пакување колачиња во торбите за третирање на Ноќта на вештерките со празничен дизајн на тиква се подготвени да се фрлат во трик или да се лекуваат торби за да ги споделат со пријателите, семејството и соработниците. Нашата мисија во Mondelēz International е да создадеме повеќе моменти на радост и да ја градиме најдобрата компанија за грицкање во светот со одгледување на нашите луѓе, растејќи го нашиот бизнис и растеме нашето влијание врз светот околу нас.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат