Класичен термички термички екипа на Хенес

Класичен термички термички екипа на Хенес

DEN 335.52

Достапност

Супер-мекото и мазно, овој удобен термички врат на вратот на екипажот на Ханес се идеални парчиња за положување за ладно време или носете ги само во затворено како дневна облека. Материјал : 56% акрилик/44% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека, термичка ткаенина. Термички врат на екипажот на Ханес за жени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна
  • Новак

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна

DEN 1.00

Ве молиме Нов Обид За Илибер Килим Илибер Килим Од Вештачко Зајачко Крзно е направен со висококвалитетн