Дијамоцев 0. Стерлинг сребро 1. Карат бел кубен цирконија прстен за жени

Дијамоцев 0. Стерлинг сребро 1. Карат бел кубен цирконија прстен за жени

DEN 911.84

Достапност

Клучните цирконија прстени навистина се најдобриот пријател на девојчето. Секој додаток за накит треба да го воздигне вашиот стил и да го подобри вашиот изглед онолку колку што прави овој прстен. Овој бел кубен цирконија прстен обезбедува луксуз без екстремни трошоци. Овој достапен и стилски прстен од Дијамони е идеален за секојдневно носење; Без разлика дали сте на патување на девојче, забави, шопинг или само трчате по ред; Можете да го носите насекаде .. Овој уникатен женски бел прстен е убаво спакуван, правејќи сентиментално (и искривено) изненадување за секоја девојка или жена во вашиот живот. Оваа безвременска убавина е совршена идеја за подароци за вашата сопруга, ќерка, мајка, сестра, девојка, најдобра пријателка или самите себе. Дајте му на вашиот специјален некој парче луксузен убав накит! Нашиот бел и сребрен прстен секогаш дава трајна изјава .. Зошто да го изберете нашиот 0,925 Стерлинг Сребрен прстен?. Софистициран и елегантен, овој прекрасен прстен ветува и безгрижно и удобно носење .. Неговиот дизајн има за цел убаво да ги истакне прстите .. Бендот на овој прстен покажува извонредна дебелина што го прави луксузен и поздрав да се носи .. Овој бел кубен цирконија прстен е елегантен додаток (без надуена цена) .. Вашата колекција за накит го заслужува овој зачудувачки бел кубен цирконија прстен во 0,925 Стерлинг сребро. Неговиот иконски изглед може да се пофали со симетрична прецизност на брилијантни кубни циркони кои го подобруваат неговиот целосен изглед и тешки изградени. Овој бел кубен цирконија прстен сигурно ќе ги шармира оние околу вас .. Спецификации : . 1,85 карат бела кубна цирконија. Достапно во големини 6, 7, 8. Пакетот вклучува : . 1 x дијамоцев бел кубна цирконија прстен шик прстен (по цена никој нема да верува) : украсете го овој луксузен прстен без ознака за цената. Облечена е со 0,925 Стерлинг сребро и 1,85 тежина на карат на бели кубни циркони. Тоа е класично парче направено со секојдневната личност на ум. Бидејќи го заслужувате тоа . дизајнирано да се носи ден во и ден : Вашиот нов 1,85 карат бел кубен цирконија прстен беше направен во полиран 0,925 Стерлинг сребро, што значи дека овој прстен е исклучително издржлив и подготвен да го издржи тестот на времето. Секој 0,925 Стерлинг Сребрен кубни цирконија прстен беше строго прегледан пред да стане ваше ново богатство . Додаток што оди каде и да одите : овој бел кубен цирконија прстен ја надополнува секоја облека и прилика. Без разлика дали сте надвор со вашите пријатели или на работниот простор, овој елегантен и стилски прстен е идеален за секоја сезона и одговара на кој било стил.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат