Sulpell Industries образложени спортски бејзбол играч Графички уметнички сјај, сива пловечка врамена платно печатена wallидна уметност, дизајн од Аролин Вајдерхолд

Sulpell Industries образложени спортски бејзбол играч Графички уметнички сјај, сива пловечка врамена платно печатена wallидна

DEN 1.00

Достапност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со индустријата за декор на Sumn Decor Decorries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. Нашата покачена лебдечка рамка од 1,7 "е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечко печатење во индустријата решенија. Платното е рачно испружено над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : личност, спорт, шлем, апстракт, бејзбол, лилјак. Дизајн од Аролинн Вајдерхолд.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Различни морски животи Наутички латински студија графичка уметност авион црно лебдечко платно печатено wallид
  • Новак

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Различни морски животи Наутички латински студија графичка уметност авион црно лебдечко платно печатено wallид

DEN 1.67

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактни кактус растенија пустински дини сликање сјајни сиви лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност,
  • Новак

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактни кактус растенија пустински дини сликање сјајни сиви лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност,

DEN 719.84

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со индустријата за декор на Sumn Decor Decorries врамен�

Ступеларска индустрија тиква лепенка сезонски лисја ботаники сина камион графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна
  • Новак

Ступеларска индустрија тиква лепенка сезонски лисја ботаники сина камион графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна

DEN 3.00

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност