ДРВО Ова Е Моето Знаме НА Гордоста Сад американски 4 јули Патриотска Маица

ДРВО Ова Е Моето Знаме НА Гордоста Сад американски 4 јули Патриотска Маица

DEN 204.16

Достапност

Опис На Производот. Здраво, Добредојдовте Да Посакате Дрво!Ви носиме неколку видови дизајни На Маици, тие се погодни за мажи и жени, момчиња и девојчиња, се надевам дека ќе ви се допаднат, благодарам!. 1.Празник Подароци : . Забава и уникатен денот На Таткото Или Божиќ И роденден маица за секој татко, сопруг или татко.Ова е неверојатен роденденски подарок или божиќен подарок за татковците и дедовците и пријателите и семејството. денот на таткото подароци под 3 30.Ќе им се допадне оваа забавна маица!. 2. Геј краток ракав : . Совршен подарок за геј, лезбејки и бисексуалци, геј знамиња на гордоста. Летајте со знамето на гордоста на виножитото со овој подарок за геј гордост. Совршен е за секој Кој Е Геј, лезбејка, Бисексуалец, Трансродов, Асексуалец или Пансексуалец. Направете ја оваа национална кошула за еднаквост на лгбтк дел од вашите додатоци за геј гордост денес. 3. Маици полни со личност : . Женска Т-шисрт и Машка Т-шисрт-разновидни интересни обрасци и текст, повеќе покажете ја вашата личност, одразувајќи ја вашата љубов кон животот и соништата! ЦВРСТИ БОИ : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. НОВА ОМИЛЕНА КОШУЛА : ние ги произведуваме нашите маици за да бидеме најдобри супер меки висококвалитетни кошули. Тие се направени од памук со прстен за да го добијат тоа удобно гроздобер вклопување и чувство. Растегливиот материјал ќе одговара на секоја форма на телото за да изгледате најдобро. СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : ние ги печатиме нашите графички маици со најсовремена опрема за да обезбедиме живописни бои и трајна издржливост. Нашите прекрасни смешни кошули се совршени за секоја пригода.Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. МЕТОД НА ЧИСТЕЊЕ : машина за перење; внатре во ладна вода, висат сува. ПОМОГНЕТЕ ДА ЈА СПАСИТЕ ПЛАНЕТАТА : ја сакате својата земја и вашата кошула треба да ја покаже. Носете ја оваа кошула за да создадете подобра иднина.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Фетерни Жени Плус Големина Летен Фустан Секојдневен Палета Со Кратки Ракави Половината Лабава Фит Замав Маица Фустан Со џебови
  • Новак

Фетерни Жени Плус Големина Летен Фустан Секојдневен Палета Со Кратки Ракави Половината Лабава Фит Замав Маица Фустан Со џебови

DEN 361.44

Женски Плус Големина Летен Фустан Секојдневен Палета Со Кратки Ракави Половината Лабава Фит Замав Маиц

Ројалов Женски Маици За Маици Морнарски Врат Со Копчиња, Печатено Геометриско Сликарство Со Долги Ракави Top И Зима Врвни Трендовски
  • Новак

Ројалов Женски Маици За Маици Морнарски Врат Со Копчиња, Печатено Геометриско Сликарство Со Долги Ракави Top И Зима Врвни Трендовски

DEN 0.33

Големина : S Биста : 94cm / 37.01" Ракав : 53cm / 20.87" Рамо : 58cm / 22.83" Должина : 71cm / 27.95"Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Ракав

Летна Женска Чипка Модни Дами Летни Плисирани Маици Со Кратки Ракави Чипка Против Вратот Еднобојни Обични Врвови Облечени Кошули
  • Новак

Летна Женска Чипка Модни Дами Летни Плисирани Маици Со Кратки Ракави Чипка Против Вратот Еднобојни Обични Врвови Облечени Кошули

DEN 335.84

Летна Женска Чипка Модни Дами Летни Плисирани Маици Со Кратки Ракави Чипка Против Вратот Еднобојни Оби�

Фетерна Женска Летна Мода Секојдневен Три Четвртини Ракав Цветен Принт Полите Асиметрични Маици Блузи за жени облечени секојдневни
  • Новак

Фетерна Женска Летна Мода Секојдневен Три Четвртини Ракав Цветен Принт Полите Асиметрични Маици Блузи за жени облечени секојдневни

DEN 1.67

Женска Летна Мода Секојдневен Цветен Раб Со Цветни Ракави Со Три Четвртини Асиметрична Маица Топсоменс