Шлемот за велосипеди за велосипеди за новороденчиња Швин, 3 векови - 3, диносаурус

Шлемот за велосипеди за велосипеди за новороденчиња Швин, 3 векови - 3, диносаурус

DEN 5568.00

Достапност

Шлемот за велосипеди за велосипеди за новороденчиња Швин, на возраст од 1 - 3 години, диносаур го прогласи вашето малечко со шлем што е исто толку симпатична како што се. Оваа кацига за новороденчиња од Швин има симпатичен дизајн на диносаурус што малите ќе сакаат да го носат. Системот за удобност на Швин 360 ° со прилагодливо бирање ви овозможува да најдете совршено вклопување за вашето дете, додека подлогата со целосен опсег обезбедува супериорна заштита. Плус, дизајнот со двојна обвивка обезбедува подобрена издржливост и дополнителна заштита во задниот дел. Оваа лесна кацига има и интегриран визир и внимателно поставени отвори за да го задржи вашето дете ладно и удобно. Започнете добри безбедносни навики рано со шлемот за новороденчиња Леопард од Швин. Симпатични малечки за дизајн на диносаурус ќе сакаат да ги носат . Интегрираниот визир помага да се заштитат очите од сонцето . Швин 360 ° удобност со прилагодливост на бирање и подлога со целосен опсег за совршено прилагодено вклопување. Долната обликувана обвивка додава издржливост и дополнителна заштита во задниот дел. Вклопува новороденчиња стари до 3 години . е во согласност со американскиот стандард за безбедност на CPSC за кациги за велосипеди за лица на возраст од 1 и постара (продолжено покривање на главата).


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица
  • Новак

Маици За Денот На Независноста На мажите, Графички Маици Со Знаме На САД Со Кратки Ракави Американска Патриотска Гроздобер Маица

DEN 3.33

Шудагенг Маици За Денот На Независноста На Мажите, Графички Маици Со Кратки Ракави Со Знаме На Сад, Амер�

Асвивидни Женски Костими За Капење Со Еден Костим За Капење Со Патент Предни Костими За Капење Со Кратки Ракави Сурфање Атлетски
  • Новак

Асвивидни Женски Костими За Капење Со Еден Костим За Капење Со Патент Предни Костими За Капење Со Кратки Ракави Сурфање Атлетски

DEN 367.84

Бенд : Asvivid Какоживописен Женски Едноделен Костим За Капење Кликнете за да ја внесете Страницата За Живо

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами
  • Новак

Ниуер Машки Дневна Шорцеви Миди Половината Лето Кратки Панталони Фланелни Дно Класичен Одговара Мини Панталони Карирани Пижами

DEN 1.67

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви,Пижами Кратки Панталони, Дневна К�

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум
  • Новак

Цермоге Маици За Мажи Плус Големина Царинење Ретро 3д Печатење Патент Машка Пролетна И Есенска Маица Костум Спортски Костум

DEN 223.52

61" Врвови Рамо : 47см / 18.92" Колк : 116см / 45 : 3 XГолеми САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Врвови Биста : 136cm / 53.24" Вр