Keepsake 10kt жолто злато удобност одговара на свадбениот бенд

Keepsake 10kt жолто злато удобност одговара на свадбениот бенд

DEN 1695.20

Достапност

Овој бенд за свадби за чување е поставен во бујно 10к жолто злато. Овој прстен има профил со низок купол со заоблена удобност вклопува во внатрешноста, што го олеснува носењето цел ден. Овој класичен бенд за свадби за свадба има полиран финиш и прави прекрасен симбол на вашата loveубов и посветеност. 10к жолто злато. Ниска купола. Удобност се вклопува. Полиран финиш. Спакувано во кутија за подароци. Прави совршен подарок за годишнина, роденден, свадба, Божиќ, Денот на вineубените, Денот на мајката или која било друга посебна пригода или празник.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат