Тајните богатства најважни работи на женски карирани хаци врвот

Тајните богатства најважни работи на женски карирани хаци врвот

DEN 0.33

Достапност

Плејот на Hacci Top го носи на следното ниво на удобност од тајните богатства. Карираната шема на овој врв додава шарен допир и парови совршено со вашите омилени дното за опуштен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи екипаж со големина S. Долги ракави. Карирана шема. Хачи плетено тело. 71% полиестер/24% рециклиран полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Claidенски кариран врв од тајни богатства.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна
  • Новак

Илибер Фау Зајак Меко Меки Крзно 3ft Сива Површина Круг Килим, Перат Килими Кревет Килим Кадифен Килим Расадник Килим За Дневна

DEN 1.00

Ве молиме Нов Обид За Илибер Килим Илибер Килим Од Вештачко Зајачко Крзно е направен со висококвалитетн